Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Z abonamentu na kartę

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 0

Z abonamentu na kartę

Hej. Kończy mi się umowa na abonamet (tata ma wzięte kilka numerów i na firmę i usług, dobierane, przedłużane itd..) ale ten z którego korzystam się kończy. Czy mogę zostawić sobie ten numer ale przenieść na kartę? 

 

Czy zawsze jak kończy się umowa na dany numer mogę go przenieść na kartę? W tym przypadku jeszcze z taty na mnie. Czy są jakieś wyjątki kiedy nie da się przenieść? Jutro jadę do salonu i chciałabym wiedzieć co i jak, bo wstępnie ojcu powiedzieli, że nie mogą zrobić mojego numeru na kartę i trochę jestem zdziwiona dlaczego nie? 🤨

 

____________

* W temacie doprecyzowano etykiety - Wiktor

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6511
  • 15867
  • 84

Z abonamentu na kartę

@Paulina0709  Tak, możesz przenieść na kartę numer, tylko to musi zrobić twój tata, bo jest właścicielem numeru i co najmniej miesiąc przed końcem złożyć wypowiedzenie umowy z zaznaczeniem, żeby został na kartę ten numer. I tak może przenieść go na ciebie.

Jedyny wyjątek to jak jest w pakiecie love, bo wtedy nie można numeru przenieść na kartę.

Czemu były problemy wcześniej? Co powiedzieli?

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6511
  • 15867
  • 84

Z abonamentu na kartę

@Paulina0709  Tak, możesz przenieść na kartę numer, tylko to musi zrobić twój tata, bo jest właścicielem numeru i co najmniej miesiąc przed końcem złożyć wypowiedzenie umowy z zaznaczeniem, żeby został na kartę ten numer. I tak może przenieść go na ciebie.

Jedyny wyjątek to jak jest w pakiecie love, bo wtedy nie można numeru przenieść na kartę.

Czemu były problemy wcześniej? Co powiedzieli?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 18194
  • 51956
  • 699

Z abonamentu na kartę

@Paulina0709 jeżeli po zakończeniu umowy numer nie może być przeniesiony do oferty na kartę, to proponuję przenieść do konkurencji. Musi to zrobić osoba, na którą jest podpisana umowa. Po przeniesieniu zrobić cesję i już Ty jako nowy właściciel numeru przeniesiesz sobie do Orange na kartę. 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 8
  • 0

Z abonamentu na kartę

Cześć, możesz przenieść bez problemu.

 

Przygotuj sobie na wszelki wypadek pismo - musi je przynieść właściciel i musi okazać dokument tożsamości.

 

Pismo standardowe typu - proszę o przeniesienie numeru do oferty na kartę.

 

Przerejestrować numer możesz dopiero jak przejdzie na kartę, konieczna jest druga wizyta z właścicielem.

 

Pozdrawiam

 

 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Z abonamentu na kartę

A może napisz jaka to oferta firmowa? Jaki segment?