Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Cesja Orange Love z osoby prywatnej na firmę

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Cesja Orange Love z osoby prywatnej na firmę

Witam.

 

Opisze jak dla mnie absurd. Może użytkownicy tego forum znajdą inne rozwiązanie. No wiec 2 lata temu podpisałem umowę na Orange Love. Powiedzmy, że jestem zadowolony. W między czasie założyłem jednoosobową działalność gospodarczą. Oczywiście zgodnie z pakietem Orange Love nie można zrobić cesję na ten rodzaj usług. Wiec stwierdziłem, że poczekam za zakończeniem umowy. Ma to nastąpić dnia 09.04.2019 r. Dzisiaj udałem się do punktu obsługi klienta i uwaga dowiedziałem się, że nie mogę zrobić cesji tylko nową umowę. Przemyślałem i już byłem w stanie się zgodzić, ale Pani poinformowała mnie, że stracę numer (który mam od 17 lat), a na to się zgodzić nie mogę. Wróciłem do domu i zacząłem szukać rozwiązania na: - fanpage Orange, Mój Orange. Wszędzie byłem informowany, że się nie da, aż do momentu (po wkurzeniu się porządnym), kiedy napisałem na stronie Orange na FB, wtedy (w końcu) odezwał się konsultant, który naprowadził mnie na dwa rozwiązania:

1. Przepisać numer do konkurencji (w tą stronę cesję się da zrobić) i później powrót do Orange ( absurd namawiają własnego klienta do pójścia do konkurencji ). Wydaje mi się, że Orange powinien dążyć do tego by klient został u Nich, a nie uciekał.

2. Poczekać jak się zakończy umowa i rozczłonkowanie usług,

 

Proszę ludzi z wiedzą na ten temat o poradę

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Cesja Orange Love z osoby prywatnej na firmę

@ppietrzbyć może w niedalekiej przyszłości.

 

@marcin1808Problem polega na tym, że aby rozpakietować Orange Love musisz przedłużyć umowę w ofercie abonamentowej dla numeru, który jest w pakiecie. Następnie usługi stacjonarne są likwidowane.

Później składasz nowe zamówienie na pakiet FunPack jako firma. Dotychczasowy numer przepisujesz na firmę... Niestety masz go w ofercie dla Klientów indywidualnych.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Cesja Orange Love z osoby prywatnej na firmę

Orange przestało robić rozdzielenie usług ostatnimi czasy. Trzeba poczekać bo niebawem ma być mechanizm cesji. Ew myk z inną siecią.

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Cesja Orange Love z osoby prywatnej na firmę

Niebawem czyli kiedy? Nadal nie można tej cesji zrobić. Czekam na koniec umowy i uciekam z telefonem z Orange.


Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Cesja Orange Love z osoby prywatnej na firmę

@ppietrzbyć może w niedalekiej przyszłości.

 

@marcin1808Problem polega na tym, że aby rozpakietować Orange Love musisz przedłużyć umowę w ofercie abonamentowej dla numeru, który jest w pakiecie. Następnie usługi stacjonarne są likwidowane.

Później składasz nowe zamówienie na pakiet FunPack jako firma. Dotychczasowy numer przepisujesz na firmę... Niestety masz go w ofercie dla Klientów indywidualnych.