Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 6, Poszukiwacz
  • 2
  • 0
  • 0

Brak możliwości przedłużenia umowy

Cześć, mam dosyć nietypowy problem z Orange.

Tydzień temu zadzwonił do mnie konsultant z Orange w celu zaproponowania mi nowej umowy bo stara wygasa, nie byłoby nic w tym dziwnego gdyby oferta nie była rażąco niekorzystna względem tego co aktualnie posiadam.

Do rzeczy, aktualny plan jaki posiadam to Smart Plan LTE dodatkowy za 5 numerów płacę około 40 zł. Pan z infolinii zaproponował mi zbliżoną ofertę za ponad 100 zł, po lekkim niedowierzaniu poprosiłem o kontakt z linią utrzymania klienta. Dowiedziałem się, że funkcja ta została zlikwidowana przez Orange ale w najbliższym czasie ktoś się ze mną skontaktuje w celu przedłużenia aktualnej umowy.

Nikt do tej pory się ze mną nie skontaktował, po telefonie do BOK dowiedziałem się, że nie ma możliwości przedłużenia aktualnej umowy i powinienem kontaktować się z konkurencyjną siecią bo jedyną możliwością jest ta oferta za ponad 100 zł.

Do tej pory nie było problemu z przedłużaniem zawartych umów w Orange oraz zazwyczaj jak kończyła się umowa to otrzymywałem powiadomienia telefoniczne a teraz jest całkowity brak zainteresowania ze strony Orange. Tu pojawia się pytanie czy tak to powinno wyglądać oraz czy możliwe jest przedłużenie już zawartej umowy tak jak było to wcześniej?

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 29, Specjalista
  • 1916
  • 1364
  • 72

[ Edytowane ]

Nie ma już utrzymania klienta, a ceny rynkowe idą do góry Emotikon: Szczęśliwy

Sprawdź ofertę na stronie Orange.pl Plany Mobilne i dopasuj do swoich potrzeb,

Druga i kolejne karty SIM taniej o 20 zł/mies

ewentualnie polecam zapoznać się z nowa ofertą Orange FLEX.

Poziom 6, Poszukiwacz
  • 2
  • 0
  • 0

[ Edytowane ]

Rozumiem że ceny idą do góry to jest normalne. Jednak w obydwu przedstawionych ofertach nie ma nic wykraczającego poza wcześniejszą ofertę. Tak jak wcześniej normalne było dopłacanie za dodatkowe minuty, dodatkowe GB czy jakieś darmowe miesiące w różnych serwisach muzycznych tak teraz jest mniej za więcej co jest jednym wielkim nieporozumieniem.

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 39, Guru ****
  • 23256
  • 11763
  • 1100

Jak Ci się podoba obecna oferta, to ją możesz posiadać przy umowie na czas nieokreślony. Niestety planowane inwestycje powodują podnoszenie cen: już po Orange ceny podniósł Play, niebawem pewnie i reszta. Tanio się skończyło.
.
0 Lubię to
Odpowiedz