Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak możliwości przedłużenia umowy


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Brak możliwości przedłużenia umowy

Cześć, mam dosyć nietypowy problem z Orange.

 

Tydzień temu zadzwonił do mnie konsultant z Orange w celu zaproponowania mi nowej umowy bo stara wygasa, nie byłoby nic w tym dziwnego gdyby oferta nie była rażąco niekorzystna względem tego co aktualnie posiadam.

 

Do rzeczy, aktualny plan jaki posiadam to Smart Plan LTE dodatkowy za 5 numerów płacę około 40 zł. Pan z infolinii zaproponował mi zbliżoną ofertę za ponad 100 zł, po lekkim niedowierzaniu poprosiłem o kontakt z linią utrzymania klienta. Dowiedziałem się, że funkcja ta została zlikwidowana przez Orange ale w najbliższym czasie ktoś się ze mną skontaktuje w celu przedłużenia aktualnej umowy.

Nikt do tej pory się ze mną nie skontaktował, po telefonie do BOK dowiedziałem się, że nie ma możliwości przedłużenia aktualnej umowy i powinienem kontaktować się z konkurencyjną siecią bo jedyną możliwością jest ta oferta za ponad 100 zł.

 

Do tej pory nie było problemu z przedłużaniem zawartych umów w Orange oraz zazwyczaj jak kończyła się umowa to otrzymywałem powiadomienia telefoniczne a teraz jest całkowity brak zainteresowania ze strony Orange. Tu pojawia się pytanie czy tak to powinno wyglądać oraz czy możliwe jest przedłużenie już zawartej umowy tak jak było to wcześniej?

3 ODPOW. 3

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3210
  • 7456
  • 135

Brak możliwości przedłużenia umowy

Nie ma już utrzymania klienta, a ceny rynkowe idą do góry Emotikon: Szczęśliwy

 

Sprawdź ofertę na stronie Orange.pl Plany Mobilne i dopasuj do swoich potrzeb,

Druga i kolejne karty SIM taniej o 20 zł/mies

 

 ewentualnie polecam zapoznać się z nowa ofertą Orange FLEX.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Brak możliwości przedłużenia umowy

Rozumiem że ceny idą do góry to jest normalne. Jednak w obydwu przedstawionych ofertach nie ma nic wykraczającego poza wcześniejszą ofertę. Tak jak wcześniej normalne było dopłacanie za dodatkowe minuty, dodatkowe GB czy jakieś darmowe miesiące w różnych serwisach muzycznych tak teraz jest mniej za więcej co jest jednym wielkim nieporozumieniem.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32314
  • 36177
  • 1366

Brak możliwości przedłużenia umowy

Jak Ci się podoba obecna oferta, to ją możesz posiadać przy umowie na czas nieokreślony. Niestety planowane inwestycje powodują podnoszenie cen: już po Orange ceny podniósł Play, niebawem pewnie i reszta. Tanio się skończyło.