Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak dostarczonej faktury na maila

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

Brak dostarczonej faktury na maila

Witam chcę opłacić fakturę ale ni mogę.
Pani z infolini podobno wysłała mi na maila faktury ale nie dotarły.
Jestem właścicielem neostrady.


IMG_20170523_120055.png
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10855
  • 150

opłata e- faktury


beno94 napisał:
chciałbym ją zapłacić za pomocą opcji opłać online która mi się nie wyświetla

@beno94
Funkcja płatności elektronicznej (z poziomu aplikacji) dostępna jest wyłącznie dla usług mobilnych Obojętny mężczyzna.

Dla usług stacjonarnych takich jak Neostrada można taką płatność uiścić z poziomu portalu «Mój Orange» Emotikon: Szczęśliwy:widok opcji Opłać online.JPG

Zwracam jednak uwagę na to, o czym wcześniej już wspomniał @Duke: "Na moim koncie faktury są dostępne 2-3 dni po wystawieniu. Może trzeba jeszcze zaczekać".

 

 

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

19 ODPOW. 19

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 303
  • 509
  • 13

opłata e- faktury

Ale dlaczego nie możesz? Chodzi o to że nie znasz/nie pamiętasz numeru konta? Znajdziesz go m.in. w aplikacji Mój Orange, sekcja "Płatności", przycisk "Dane do przelewu".  

Anonim

Nie dotyczy

opłata e- faktury

A nie możesz pobrać wersji pdf?? Wydrukować fakturę i ja opłacić, albo zrobić ręcznie przelew jednorazowy ze swojego konta....albo iść do salonu (chociaż nie wszystkie obsługują płatności) podać numer usługi i opłacić w salonie.....można zrobić nawet nadpłatę i kolejna fakturę mieć niższa.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

opłata e- faktury

@beno94: faktura wysyłana z infolinii dociera do 48h. Warto też sprawdzić folder Spam i Inne na poczcie.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

opłata e- faktury

Nie mogę pobrać pdf ani na z aplikacji mobilnej ani ze strony orange na pc podobno nie mam uprawień to kto skoro nie właściciel
(Ewidentnie spółka orange nie chce swoich pieniędz :D)
Anonim

Nie dotyczy

opłata e- faktury

A daleko masz do salonu Orange?? jeśli nie to tam Ci tez mogą wydrukować fv, możesz też tam opłacić rachunek (opcjonalnie). A może masz ostatnia fakturę.....to przelej na podany w niej numer konta bankowego kwotę która masz uiścić z Twoim numerem klienta i dopiskiem opłata za abonament np. maj 2017

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

opłata e- faktury

Szkoda czasu na wycieczkę do salonu, bo tam nie mam dostępu do faktur za usługi stacjonarne. Co najwyżej do kwoty faktury.

Jak się niecierpliwisz, poproś doradcę na czacie http://orange.pl/kontakt o podanie kwoty i numeru konta.

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 303
  • 509
  • 13

opłata e- faktury


Piotrekk85 napisał(-a):
Jak się niecierpliwisz, poproś doradcę na czacie http://orange.pl/kontakt o podanie kwoty i numeru konta.

Ale @beno94 zna kwotę. Widać ją w załączniku dołączonym do posta. Więc nie wiem do końca na czym polega problem w zapłaceniu.

 

Czy chodzi o to że nie chcesz płacić dopóki nie zobaczysz pdf-a? Na moim koncie faktury są dostępne 2-3 dni po wystawieniu. Może trzeba jeszcze zaczekać. 

Anonim

Nie dotyczy

opłata e- faktury

Albo w ustawieniach zaakceptować e-fakturę.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

opłata e- faktury

Wiem ile (udało się po 18 próbach porać fakturę za kwiecień) tylko chciałbym ją zapłacić za pomocą opcji opłać online która mi się nie wyświetla