Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak aktywacji Orange Love


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 6
  • 0

Brak aktywacji Orange Love

Na wstępie powiem iż jestem totalnie zażenowany i zniesmaczony jakością oraz obsługą w sieci nr 1. Powiem w skrócie bo to już zakrawa na film pełnometrażowy.

Tak wiec ma przygoda zaczęła się 17.11.2020r. podjąłem decyzje o przeniesieniu dwóch nr do sieci nr1 Orange Love stacjonarny z tv i netem, przybyła umowa, przybył  technik który stwierdził, iż nie ma możliwości technicznych na kabel, wiec w dniu 25.11.2020r. zgodziłem się na alternatywę, czyli LTE w ramach Orange Love (promocja świąteczna) no i teraz zaczyna się kuriozum! Do dnia dzisiejszego tj. 28.12 nie otrzymałem nic, ani tv ani internetu ani telefonu w promocji... żadnej informacji kiedy będę miał pakiet...Tak właśnie działa sieć nr 1. Dzwoniłem między czasie na infolinie 8 razy i za każdym razem miła pani pan stwierdza iż sprawa w toku, a ja nadal nie mam zamówionych usług i prezentu od SIECI NR1 to jest tak w skrócie, zapewne w tym roku się nie wyrobi SIEĆ NR1 🙂

Co mogę zrobić?

Pozdrawiam 

________________
* Wpis poddany edycji. Przeniesiono z działu Sieć i dostępność usług  – moderator Kinga

7 ODPOW. 7

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Brak aktywacji Orange Love

@macko3W takim razie złóż reklamacje opisz sytuację i złóż w najbliższym salonie Orange lub pod nr 510100100, lub w pliku na czacie w pdf, bo złożeniu żądaj nr reklamacji. Reklamacja będzie rozpatrywana do 30 dni wielu przypadkach szybciej nawet kilka dni przykro nam, że cię to spotkało.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 6
  • 0

Brak aktywacji Orange Love

Reklamacja złożona 2 razy o nikt sie nie odzywa !!!!! Wszyscy mówią ze coś robią co w ich mocy ale chyba im brakuje mocy, a miałem tak spokojnie i zachciało mi sie przenieść usługi do sieci nr1


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Brak aktywacji Orange Love

A kiedy złożona? Odpowiedź jest do 30 dni.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 6
  • 0

Brak aktywacji Orange Love

Myśląc iż kontakt z infolinią jest częścią reklamcji to 33dni temu natomiast numer reklamacji nadano 12 dni temu i nic ,to ja wydzwaniam do sieci nr1 z zapytaniem a oni jak bym ping-pongiem w ścianę katastrofa jak można mówić o takiej sieci nr1!!!!!!!!!!!! nadal nie mam ani tv ani internetu..... czyli ta sieć nic się nie zmieniła kiedyś dawno temu byłem jej klientem i do dziś żałuje ale myślałem zmienili się ładne reklamy orangelove motyle w brzuchu :))))))) brakuje jeszcze Szekspira...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Brak aktywacji Orange Love

Jeśli numer reklamacji nadano 12 dni, to wtedy została dopiero złożona. Każdy operator ma w ciągu 24 godzin potwierdzić smsem lub mailem przyjęcia zgłoszenia.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 6
  • 0

Brak aktywacji Orange Love

No i moi drodzy jest dalsza część gehenny z  siecią nr1 pięknie brzmiącym ORANGE LOVE 🤣 pierwsza reklamacja pomimo upływu 24 dni nie została rozpatrzona ...nawet nikt nie kontaktował się ze mną ....katastrofa co za firma!!!!!!! dobra teraz najlepsze che che dzwonie dwa razy w tygodniu każdy biedny przedstawiciel firmy nr1 miły do bulu ,albo przełącza  do innego  kolegi bez żadnej informacji ( no a z tym wiąże sie przedstawienia tematu od początku !!!! ) i bije się w pierś iż to jest załatwione i co i nico bałagan w tym archeo :))))) nagle po ponad miesiącu pewna miła pani wpadła na pomysł aby połączyć mnie z panem który zmieniał mi usługę z stacjonarnej na LTE.... po ponad 34dniach ktoś wpadł na ten pomysł...super. No i rozmawiam z panem 29grudnia zeszłego roku, przeprasza i jak zapewnia ( ja nie wierze w te zapewnienia 🙂  ) i wprowadza -tak mówi - od nowa zamówienie informując mnie iż wszystki sprzęt i umowy dotrą niestety 4.01.2021 oki godze sie. I co super sieć nr.1 ORANGE i czemu się nie dziwie ....jeden numer przeszedł a drugi nie oczywiście do orange che che i co jest 4.01.2021 i nic dzwonie do orange sieci nr1 o co chodzi a tam twierdzą iż nic nie wiedzą wszystko anulowane tzw opiekun nie wie co jest grane ludzie PARODIA to badziewie a nie firma. Pozdrawiam


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 6
  • 0

Brak aktywacji Orange Love

czy ma ktoś numer do prezesa aby mu naświetlić jak jego firma traktuje klienta!!!!!!!