Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Blokada połączeń wychodzących dla kilku numerów

ROZWIĄZANE

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Blokada połączeń wychodzących dla kilku numerów

sory, że piszę być może we właściwym miejscu, 

w telefonii stacjonarnej (satelitarnej) chciałabym zablokować kilka numerów na połączenia wychodzęce (tylko).

Informacje które znajduję przekierowują do miejsca w którym tylko mogę wyłączyć usługę (nie korzystałam nigdy z tej funkcji)

Proszę o pomoc/podpowiedź  krok po kroku jak to zrobić dla konkretnych numerów

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32705
  • 38315
  • 1383

Blokada połączeń wychodzących dla kilku numerów

Jeśli chcesz zablokować by z domowego nie można było zadzwonić na wskazane przez Ciebie numery, to niestety orange nie ma takiej usługi.

Jest to możliwe jeśli Twój telefon (aparat) ma odpowiednią funkcję (niestety nie wiele modeli to ma).

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5484
  • 18245
  • 186

Blokada połączeń wychodzących dla kilku numerów


333piotrkim napisał(-a):

sory, że piszę być może we właściwym miejscu, 

w telefonii stacjonarnej (satelitarnej) chciałabym zablokować kilka numerów na połączenia wychodzęce (tylko).

Informacje które znajduję przekierowują do miejsca w którym tylko mogę wyłączyć usługę (nie korzystałam nigdy z tej funkcji)

Proszę o pomoc/podpowiedź  krok po kroku jak to zrobić dla konkretnych numerów


@333piotrkim nie bardzo rozumiem, o jakiej telefonii satelitarnej piszesz... Co do zablokowania, chcesz zablokować połączenia z konkretnymi numerami "zwykłymi" czy z grupy premium?


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Blokada połączeń wychodzących dla kilku numerów

Telefonia stacjonarna (pakiet z tv i neostradą), połączenia z innymi numerami stacjonarnym

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32705
  • 38315
  • 1383

Blokada połączeń wychodzących dla kilku numerów

Jeśli chcesz zablokować by z domowego nie można było zadzwonić na wskazane przez Ciebie numery, to niestety orange nie ma takiej usługi.

Jest to możliwe jeśli Twój telefon (aparat) ma odpowiednią funkcję (niestety nie wiele modeli to ma).

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5484
  • 18245
  • 186

Blokada połączeń wychodzących dla kilku numerów

@333piotrkim  najprościej będzie jeśli zadzwonisz pod numer telefonu  510 100 100 tam dowiesz się wszystkiego co moża zablokować.


Zespół Nasz Orange
  • 1124
  • 8080
  • 81

Blokada połączeń wychodzących dla kilku numerów

Dzień dobry @333piotrkim,


Za każdym razem klikając w "rozwiązanie" ułatwiasz innym znalezienie najbardziej trafnej odpowiedzi. W związku z tym, zaznacz proszę z powyższych odpowiedzi jedną, która jest najbardziej trafną.

 

Pozdrawiam,
Rafał