Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie dostarcza sms-ów na jeden numer

ROZWIĄZANE

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Nie dostarcza sms-ów na jeden numer

Witam, od wczoraj z mojego numeru smsy nie dochodzą na jeden numer (w Plusie, jeżeli ma to jakieś znaczenie). Wysyłam sms, ale raportu doręczenia już nie otrzymuję. Z połączeniami takiego problemu już nie ma. Co ciekawe, smsy z tego numeru (oraz od- i do wszystkich innych) dochodzą bezproblemowo. Próbowałem już włączać i wyłączać telefon, dodawać i usuwać z listy blokowanych i usuwać całą konwersację. Znajomy próbował tego samego na swoim telefonie... i nic. Ma ktoś jakiś pomysł?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32446
  • 36829
  • 1370

Nie dostarcza sms-ów na jeden numer

Najprawdopodobniej w docelowym aparacie wiadomości od Ciebie zostały dodane do spamu. Trzeba na drugim aparacie sprawdzić ustawienia wiadomości/spamu.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32446
  • 36829
  • 1370

Nie dostarcza sms-ów na jeden numer

Najprawdopodobniej w docelowym aparacie wiadomości od Ciebie zostały dodane do spamu. Trzeba na drugim aparacie sprawdzić ustawienia wiadomości/spamu.

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Nie dostarcza sms-ów na jeden numer

No właśnie sprawdziliśmy, mój kontakt nie jest zablokowany ani nie jest dodany do spamu... No nie powiem, problem trochę uciążliwy. Przeglądałem też inne fora i niczego się nie dowiedziałem...


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2846
  • 7178
  • 188

Nie dostarcza sms-ów na jeden numer


tdera napisał(-a):

No właśnie sprawdziliśmy, mój kontakt nie jest zablokowany ani nie jest dodany do spamu... No nie powiem, problem trochę uciążliwy. Przeglądałem też inne fora i niczego się nie dowiedziałem...


Niech odbiorca SMS przełoży SIM do innego aparatu i wtedy spróbujcie.


Zespół Nasz Orange
  • 1109
  • 7842
  • 80

Nie dostarcza sms-ów na jeden numer

@tdera

Rozważ proszę, czy któryś z wpisów nie zasłużył na szlachetne miano: 'Zaakceptuj jako rozwiązanie' 🙂

 

Pozdrawiam,
Rafał