Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Bezprawne opłata


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Bezprawne opłata

Mimo tego że w umowie mam że po wykorzystaniu pakietu danych internet jest darmowy tylko o mniejszej prędkości, zresztą sami wysłali mi taki SMS, doliczyli sobie 10 zł do abonamentu za dodatkowy transfer. Zgłosić to do Urzędu telekomunikacji i Rzecznika praw konsumenta czy oddać sprawę do sądu? 

10 ODPOW. 10

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Bezprawne opłata

@Ernst00  cześć. 

 

Z jakiego planu taryfowego korzystasz? 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Bezprawne opłata

@Ernst00 moze najpierw spróbuj skontaktowac sie z biurem obslugi klienta 510 100 100  i wyjasnij sprawe. Albo udaj sie do najblizszego salonu Orange i zrob to samo. Zawsze lepiej po dobrociEmotikon: Szczęśliwy niz wytaczac takie ciezkie działa. Tym bardziej, ze jak piszesz masz to napisane w umowie.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Bezprawne opłata

@Ernst00 jak dobrze pamiętam, to jest taka opcja automatycznego dokupienia pakietu po wykorzystaniu. W swoim abonamencie sprawdziłem przed wykorzystaniem całego transferu, czy nie będzie doliczona żadna opłata. Pewnie byłą taka usługa włączona, dlatego została pobrana opłata. Wszelkie wyjaśnienia uzyskasz  dzwoniąc do BOK: 510 100 100 lub pisząc na czacie: https://www.orange.pl/view/kontakt


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7466
  • 136

Bezprawne opłata

Prawdopodobnie masz wyłączoną usługę "Nie chcę schodków", dlatego nalicza pakiet za kolejne GB. Możesz aktywować usługę w Mój Orange i wtedy po wykorzystaniu GB aktywuje się "lejek" i prędkość zostanie ograniczona.

 

Dlatego zgodnie z radą @Mariusz podaj taryfę.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Bezprawne opłata

Pakiet Orange Love i w nim jest 5 giga transferu, a po wykorzystaniu nie ma opłat tylko zwalnia.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Bezprawne opłata

@Ernst00 no kontakt z BOK i po sprawie


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Bezprawne opłata

@Ernst00  Na Pakiet Orange Love składają się różne usługi. 

Podaj nazwę planu taryfowego, jaki masz aktywny na numerze. Będziemy mogli jasno określić, czy jest to zgodne z ofertą czy nie. 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1273
  • 3050
  • 31

Bezprawne opłata

@Mariusz  w OL masz tylko jeden plan dla mobile OL komórkowy.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7466
  • 136

Bezprawne opłata

@Ernst00 

Jak już wspomniałem wcześniej zaloguj się do konta na Mój Orange - w zakładce "Pakiety i usługi" - "Kontrola Wydatków" - "Nie chcę schodków" - AKTYWUJ.

 

Tam jest dokładny opis usługi, bo rozumiem chodzi o telefon komórkowy, który jest w LOVE.

 

 

Orange.jpg

 

 

 

 

Orange2.jpg