Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Anulowanie usługi Spotify

ROZWIĄZANE

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Anulowanie usługi Spotify

Witam serdecznie,

Wczoraj późnym wieczorem dostałam wiadomość sms o treści, że za 24 goziny moja bezpłatna usługa Spotify zostanie zamieniona w płatną. Wysłałam natychmiast smsa o treści ''STOP SPOTIFY'' na numer 80460, jednak cały czas dostaję komunikat ''Przepraszamy, ale nie możemy zrealizować twojego zgłoszenia''. Dodam jeszcze, że wcześniej nie dostałam (a miałam) wiadomości z informacją o pozostałych np 14 dniach do rozpoczęcia okresu płatnego. Czy można jakoś inaczej ten problem rozwiązać? Nie chcę przedłuzać okresu premium. 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Anulowanie usługi Spotify

@emes941 Podpytaliśmy w tym temacie i dostaliśmy potwierdzenie problemów w realizacji zgłoszeń. Przepraszamy za utrudnienia. Obecnie wszytko powinno już działać.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

10 ODPOW. 10

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Anulowanie usługi Spotify

Skontaktuj się najlepiej jeszcze dziś z infolinią pod nr 510100100 lub bezpłatnie przez aplikację Mój Orange. Inne opcje kontaktu dziś mogą być nie zrealizowane.

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Anulowanie usługi Spotify

Niestety nie jestem w stanie dzisiaj rozmawiać, wczoraj miałam wyrywanego zęba mądrości... 🙂 Ale dziękuje za radę, może coś wymyślę 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Anulowanie usługi Spotify

Czat dziś nie pracuje, a ręczne zgłoszenie może nie być zrealizowane dziś 😕

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Anulowanie usługi Spotify

Jakoś się udało, usługa Spotify Premium wyłączona. Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Anulowanie usługi Spotify

Super 🙂

 

Mamy też tu taką pomarańczową tradycję - zachęcam do oznaczenia najbardziej przydatnego postu jako rozwiązanie - dzięki temu pomożesz innym w podobnej sytuacji 🙂


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Anulowanie usługi Spotify

Mam ten sam problem niestety. Możesz zdradzić jak udało CI się wyłączyć Spotify?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Anulowanie usługi Spotify

skontaktuj się z doradcą na czacie lub infolinii

http://orange.pl/kontakt


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Anulowanie usługi Spotify

@emes941 Podpytaliśmy w tym temacie i dostaliśmy potwierdzenie problemów w realizacji zgłoszeń. Przepraszamy za utrudnienia. Obecnie wszytko powinno już działać.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Anulowanie usługi Spotify

nie moge wylaczyc uslugi SPOTIFY wysylam wiadomosc na numer 80460 o tresci STOP SPOTIFY i nie idzie wylaczyc