Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Anulowanie przez Orange nie podpisanej umowy w salonie Orange :(


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 3
  • 0

Anulowanie przez Orange nie podpisanej umowy w salonie Orange :(

Dziewczyna w salonie miała ogromne problemy z wypełnieniem umowy (ponad 2 h). Byłem w tym salonie już z 4 razy. To już jest poza nią. Jeśli ktoś podrobił podpisy, to jaki problem odpowiedzieć, że pod umową widnieją moje podpisy. Wtedy będę wiedział gdzie się udać ( prokuratura, Przestępstwa gospodarcze). A tu nikomu nie zależy. Traktują klienta jak powietrze. A ja przecież (o ironio) nadal podpisać umowę na ofertę którą wybrałem i którą Orange ma w swojej ofercie. Myślę, że klient dla tej firmy to sztuka (rzecz) już jest, to nie ma żadnych praw. Moja historia to b. dobry temat na wykład, jako kazus "jak nie należy traktować klienta". 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3235
  • 7565
  • 139

Anulowanie przez Orange nie podpisanej umowy w salonie Orange :(

@icx1, spokojnie to nie wina całego Orange. Myślę, a wręcz jestem przekonany, że jeśli jest tak jak opisałeś, to sprawa zakończy się pomyślnie dla Ciebie. Opisz na Blogu i czekamy na rozwiązanie reklamacji. Nawet jak naliczą FV, to zostanie ona anulowana lub będzie korekta.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32427
  • 36717
  • 1369

Anulowanie przez Orange nie podpisanej umowy w salonie Orange :(

A otrzymałeś już odpowiedź na reklamację? Wg Twojego opisu nie minęło jeszcze 30 dni, więc może warto uzbroić się w cierpliwość?