Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ankieta po reklamacji

Anonim

Nie dotyczy

Ankieta po reklamacji

Po rozpatrzonej mailowo reklamacji, w dwudniowych odstępach otrzymałem do wypełnienia ankietę -  "Zapraszamy do wypełnienia krótkiej ankiety". Najpierw zabrałem się za nowszą, a dopiero potem za tę starszą. "Przećwiczyłem" obie na różne, negatywnie nastawione (po części) sposoby, z racji pominięcia istotnego szczegółu rozmowy telefonicznej, a dotyczącego nowej umowy na Orange Love. Konkluzja jest następująca: system przepuszcza tylko pozytywne oznaczenia, bez wpisów. Twórcy ankiety nie popisali się.

opinia 1.JPGReklankiet.JPGdziękujemy.JPG

W Paincie pominąłem szczególik, ale "na gruncie" pomyłki nie było.

9 ODPOW. 9

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Ankieta po reklamacji

W sensie, że nie możesz zaznaczyć nie? czy chodzi Ci o formę pytań?
Anonim

Nie dotyczy

Ankieta po reklamacji

@Piotrekk85, Jeżeli oznaczasz krytyczne (tak je nazywam) pola i wpisujesz swoją opinię, to nie wyśle formularza przycisk. Jeżeli zaznaczysz wszystkie pozytywnie i bez komentarza, to wyśle. Uwagi, w sensie pozytywnym, też "nie trawi".


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Ankieta po reklamacji

Witam.
U mnie podobnie, po odrzuceniu mojej reklamacji (sprawa będzie pewnie skuerowana do UOKiK i UKE) Orange wysyła mi ankietę. Negatywnych odpowiedzi nie można wysłać. Odesłałem więc maila z kopią wypełnionej przeze mnie ankiety (z negatywnymi ocenami). Swoją drogą chyba wspomnę o tym fakcie w piśmie di UOKiK. Nie miże być tak że firma blokuje nieprzychylne jej oceny.
Anonim

Nie dotyczy

Ankieta po reklamacji

@Belfast, prawda w oczy kole. Mało kto ją lubi, więc lepiej jej nie znać.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 3
  • 0

Ankieta po reklamacji

Mam dokładnie to samo. Próby wysyłki ankiety (negatywnej dla Orange) z trzech przeglądarek w dwóch komputerach i na smartfonie nie przyniosły skutku. Ankieta nie przejdzie. Prawdziwa cnota krytyk się nie boi. Orange jest pod kreską, jeśli chodzi o kontakt z klientem i z tego powodu niebawem mnie już tu nie będzie. Pozdrawiam wszystkich współrozczarowanych.


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Ankieta po reklamacji

Ja mogę potwierdzić, że ankiety działają. Osobiście dostałem nie jedną i w tym miesiącu też, nie tylko na same piątki.

Anonim

Nie dotyczy

Ankieta po reklamacji

@Wojcieszko, jak dostanę jeszcze kiedykolwiek ofertę jej wypełnienia, to potwierdzę. Na razie muszę uwierzyć w Twoje zapewnieniaEmotikon: Szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Ankieta po reklamacji

@WojcieszkoA ankietka była na mobile ? wiem ze nie masz stacjonarnych.


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Ankieta po reklamacji

@Anonimankieta za usługi mobilne. Dla samej ankiety nie powinno mieć znaczenia, jaka to usługa.