Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Airbox 2.0 vs neostrada 10mbps czy w miejscu zamieszkania jest na prawde za darmo ?

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 21
  • 4
  • 0

Airbox 2.0 vs neostrada 10mbps czy w miejscu zamieszkania jest na prawde za darmo ?

Cześć


Chciałbym się was zapytać ,bo niektorzy z was pewnie wiedzą.Mamy neostrade 10mbps i podwyzszanie prędkosci w mojej okolicy jest tak srednio możliwe ( technicznie linia jest strasznie ruchoma,raz 5 ,raz 10mbps więc taki net nie bardzo ma dla mnie sens. Sęk w tym ,że osoba z rodziny ma airboxa 2.0 lte ,który u mnie wyciąga ładne 50mbps,a przy wybieraniu go Pani powiedziała ,że korzystanie w miejscu zamieszkania jest darmowe bez poboru pakietu. Czy tak na prawdę jest 🙂

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Airbox 2.0 vs neostrada 10mbps czy w miejscu zamieszkania jest na prawde za darmo ?

@tomkusi1: wydaje mi się, że ktoś Ci opisywał ofertę LTE dla domu, gdzie można włączyć tzw. Strefę Internetu Domowego. W niej masz internet "bez limitu" w LTE/3G (masz w takiej strefie 150GB, potem lejek 1Mb/s).

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9
Anonim

Nie dotyczy

Airbox 2.0 vs neostrada 10mbps czy w miejscu zamieszkania jest na prawde za darmo ?

Neostrada idzie po kablu, a router airbox lte pobiera sygnał gsm. Są to dwie różna rzeczy. Pozdrawiam.

Anonim

Nie dotyczy

Airbox 2.0 vs neostrada 10mbps czy w miejscu zamieszkania jest na prawde za darmo ?

@tomkusi1 Dodam od siebie, że może być gorzej u ciebie z pobieraniem niż u członków z rodziny na inne miejsce zamieszkania.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Airbox 2.0 vs neostrada 10mbps czy w miejscu zamieszkania jest na prawde za darmo ?

@tomkusi1: wydaje mi się, że ktoś Ci opisywał ofertę LTE dla domu, gdzie można włączyć tzw. Strefę Internetu Domowego. W niej masz internet "bez limitu" w LTE/3G (masz w takiej strefie 150GB, potem lejek 1Mb/s).

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Airbox 2.0 vs neostrada 10mbps czy w miejscu zamieszkania jest na prawde za darmo ?

@tomkusi1
zachęcam Cię do oznaczenia wpisu │→ Zaakceptuj jako rozwiązanie│, który Twoim zdaniem okazał się najbardziej przydatny. Dzięki temu innym łatwiej będzie go odnaleźć Bardzo szczęśliwy kot.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 21
  • 4
  • 0

Airbox 2.0 vs neostrada 10mbps czy w miejscu zamieszkania jest na prawde za darmo ?

Dokładnie o to chodziło Piotrek.

 

Sam się muszę zastanowić nad tym rozwiązaniem ,bo musiałbym przeliczyć ile zużywam miesięcznie gb . Domowy do 10mbps ( raz 3/4 ,a raz 5/11mbps ) jest wolny ,a znowu Airbox leci 60mbps w nocy tylko znowu jest lejek 😕 Tak czy tak dzięki za pomoc ,choć orange powinno zrobić tak ,żeby dla nocnych marków od np 1:00 do 6:00 rano internet był bez limitu. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Airbox 2.0 vs neostrada 10mbps czy w miejscu zamieszkania jest na prawde za darmo ?

@tomkusi1: Takie coś już jest i nawet może mieć za darmo! Jeśli zamawiasz przez stronę www, to masz szczęśliwe godziny przez całą umowę za darmo. Szczęśliwe godziny to usługa która polega na tym, że masz nielimitowany transfer między północą a 8 rano. Usługa działa jeśli masz niewykorzystany limit danych z abonamentu. Dostępna jest też w tańszych wersjach (bez strefy domowej).
Więcej szczegółów znajdziesz tutaj http://www.orange.pl/kid,4003445680,id,4004811714,article.html
ew. pytaj nas lub zadzwoń na infolinię e-sklepu 510700700 (pod tym numerze zazwyczaj możesz też otrzymać szczęśliwe godziny za free na całą umowę)
W salonie lub innych infoliniach ta usługa jest za darmo na kilka pierwszych miesięcy.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 21
  • 4
  • 0

Airbox 2.0 vs neostrada 10mbps czy w miejscu zamieszkania jest na prawde za darmo ?

Wielkie dzieki jeszcze raz Piotrek ,bo nie wiedziałem o tym ,a ten lte nie jest na mnie więc jestem w stanie sobie to zalatwić. . Tak czy tak to bardzo dobre info ,bo często jestem nocnym markiem i w nocy lubie sobie czasem coś pobierać 🙂  W takim razie od nastepnych dni rezygnuje z liveboxa i idę na lte 😄 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 21
  • 4
  • 0

Airbox 2.0 vs neostrada 10mbps czy w miejscu zamieszkania jest na prawde za darmo ?

Jeszcze przypomniało mi się jedno pytanie. MImo ,że umowa była zawarta w salonie to da się właczyć szczęsliwe godziny jeszcze ,czy już nie bardzo 😛


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Airbox 2.0 vs neostrada 10mbps czy w miejscu zamieszkania jest na prawde za darmo ?

W salonie masz kilka miesięcy za free (6 przy umowie 2letniej). Potem następuje jej dezaktywacja. Ew możesz ją przedłużyć za 4,99 zł miesięcznie (nie jest to związane z dodatkowym zobowiązaniem, można to później wyłączać i włączać wedle uznania).