Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Abonamentowe taryfy Plany Mobilne - maj 2019

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 39
  • 0

Abonamentowe taryfy Plany Mobilne - maj 2019

Witam!

 Aż dziw że na forum nie ma wątków o taryfach abonamentowych:)

 

Zakładam taki, ponieważ zmiana operatora juz niebawem a od niedawna zagościły nowe taryfy w abonamencie. W sumie to nieco się zdziwiłem ponieważ wyszło mniej więcej 5zł drożej w każdym planie. Są dodatki ale i niektórych zabrakło - jak np. pakiet rozmów międzynarodowych do UE i USA. Czaiłem się na ten wariant a teraz są serwisy muzyczne itp z których de facto nie mam zamiaru korzystać.

 

Przez chwilę nawet myślałem czy usługi abonamentowe są dla tych, którzy cały czas "siedzą" na fejsbuckach, messengerach, instagramach, tiktokach, jutubach, spotifajach czy dla normalnie pracujących, prowadzących interesy a  w międzyczasie korzystających z muzyki.

 

Na innych forach zauważyłem też zrzuty ekranowe (z Orange) na których widać założony 16 kbps lejek po wyczerpaniu pakietu  - dla taryfy za 55zł. Na oficjalnej jest 1 Mbps dla taryfy 55 i 75zł. Jak to jest w końcu?

 

Czy przy podpisywaniu umowy można wybrać jedną ze starszych taryf czy tylko mam do wyboru nowe?

 

Posiadam Światłowód Orange i na starej taryfie przy symulacji połączenia usług miałem abonament niższy o 20 zł. przez cały czas trwania umowy. Teraz widzę ofertę 3 mies bez abonamentu a potem normalnie - tutaj też nieco gorsze warunki.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Abonamentowe taryfy Plany Mobilne - maj 2019

9 ODPOW. 9

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Abonamentowe taryfy Plany Mobilne - maj 2019

Taniej już było.

Przy nowej umoeie masz tylko aktualną ofertę.

Co do lejka - oferta pojawiła się w poniedziałek więc jeśli ktoś ma taki lejek to raczej nie za wykorzystanie limitu a łamanie regulaminu tzw. lejek techniczny (lub ktoś korzysta ze starszej taryfy).

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Abonamentowe taryfy Plany Mobilne - maj 2019

Przy samym światłowodzie nie mogłeś mieć 20 zł rabatu nawet w poprzedniej wersji abonamentu. Rabat ten jest za posiadanie Love lub analogowego telefonu stacjonarnego, lub za każdy następny plan taryfowy prócz tego najmniejszego Mobilnego 35. Nie zamówisz już poprzedniego planu.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 39
  • 0

Abonamentowe taryfy Plany Mobilne - maj 2019

Widziałem tylko na swoim koncie taką opcję gdybym wybrał zestawienie z Love.

Czyli mam rozumieć że nie ma sensu dokładać do istniejącej usługi (Światłowód) nowej (komórkowej) bo i tak wyjdzie na to samo? 

Dodam iż chodzi też o przeniesienie numeru a nie nowy.

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Abonamentowe taryfy Plany Mobilne - maj 2019

Możesz utworzyć tzw Love Mini
https://www.orange.pl/love

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 39
  • 0

Abonamentowe taryfy Plany Mobilne - maj 2019

A ten Mini musi być 100 Mbit? Aktualnie posiadam 1 Gbit. Ale 5GB internetu byłoby OK jak dla mnie.


Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Abonamentowe taryfy Plany Mobilne - maj 2019

Może być OL Mini równiez przy 1 Gbit. Tylko wtedy cena wynosi 109.99 zł. 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Abonamentowe taryfy Plany Mobilne - maj 2019

Co do Planu Mobilnego o którym wspomniałeś to zgadza się, że Cennik odpowiednio informuje o prędkości po wykorzystaniu GB:

 

4) Po wykorzystaniu pakietu danych w Planie Mobilnym 35 i Planie Mobilnym 45 i pozostałych dostępnych pakietów, dalsza transmisja będzie realizowana bezpłatnie z prędkością do 16 kb/s.


5) Po wykorzystaniu pakietu danych w Planie Mobilnym 55 i Planie Mobilnym 75 i pozostałych dostępnych pakietów, dalsza transmisja będzie realizowana bezpłatnie z prędkością 1 Mb/s (Internet bez limitu GB).


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 39
  • 0

Abonamentowe taryfy Plany Mobilne - maj 2019


@Arti_Kn_Plnapisał(-a)
Możesz utworzyć tzw Love Mini
https://www.orange.pl/love

 

Masz może informacje co w przypadku wyczerpania pakietu internetowego 5GB?

Czy jest przerwa czy lejek a przede wszystkim czy istnieje możliwość ewentualnego dokupienia świeżej paczki danych. Jest taka opcja? A jeśli jest to jakie wielkości paczek GB są dostępne dla tej opcji i w jakich cenach?

 

Nie mam jak tego sprawdzić. Mam prepaidy Orange i tutaj widzę różne dodatkowe pakiety (np. Elastyczny 100 GB za 100zł:)  ), ale w opcjach abonamentowych z pewnością jest inaczej.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Abonamentowe taryfy Plany Mobilne - maj 2019

@krzem , z informacji na stronie poniżej...

 

Co się stanie, jeśli przekroczę limit GB w w abonamencie komórkowym w Orange Love?

W takim przypadku włączy się usługa Bezpieczny Internet: otrzymasz kolejne 5 GB za 10 zł.

 

Cennik usługi Orange Love -  po wykorzystaniu pakietu danych i pozostałych dostępnych pakietów dalsza transmisja będzie realizowana bezpłatnie z prędkością do 16 kb/s