Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Abonament 9,99 zł po rejestracji karty


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Abonament 9,99 zł po rejestracji karty

Witam

To wielka ściema  Z RABATAMI ???   właśnie zostałem oszukany przez konsultanta z ORANGE   obiecywał  abonament  9,99 zł. JAK ZAREJESTRUJĘ KARTĘ    umowa  dziwna nie do rozpracowania po otrzymaniu umowy jeszcze raz   dzwoniłem i dopytywałem się  ale  konsultantka znowu mnie zapewniała aby się nie martwić  wszystkie rabaty jak się zsumują to wyjdzie 9,99 zł. itd.   miesięcznie   i  dzisiaj dostałem pierewszsrwszą fakturę   i nie ma śladu po 9.99 zł.    jest natomiast  opłata aktywacyjna 50 zł. o której mnie nie poinformowała !!!     za kartę  orange którą używałem kilka ładnych lat  i ją doładowywałem  systematycznie  i jeszcze wiele innych nieścisłości   złożyłem reklamacje    ale coś mi się wydaje  ,że to tylko ściema   niby mają odsłuchwać  nagrania ???  Będę informował na bierząco  o postępach  mojej reklamacji .  Jestem klientem ORANGE  od wielu lat  ale jak się nie wywiążą z obietnicy  to pożegnam ich na stałe .

Pozdrawiam

Roman  

4 ODPOW. 4

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Abonament 9,99 zł po rejestracji karty

A jaką kwotę Ci naliczono poza opłatą aktywacyjną? Czy otrzymujesz faktury za ten telefon? Ogólnie wraz ze zmianą oferty np. z karty na abonament często jest przy pierwszym rachunku naliczana opłata aktywacyjna (50 zł) niezaleźnie od tego ile lat ją posiadasz w ofercie na kartę. Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że prawdopodobnie zostałeś przeniesiony na ofertę abonementową z karty. Chyba, że brałeś telefon w ofercie zetafon z umową na kwotę miesięcznego doładowania, ale wtedy nie naliczono by Ci opłaty aktywacyjnej. 


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Abonament 9,99 zł po rejestracji karty

Witaj @Rom, jeżeli jest tak jak mówisz, reklamacja zostanie załatwiona pozytywnie. Nie przejmuj się. Weryfikacja nagrań rozmów z konsultantem trwa niekiedy dwa tygodnie. Do tego czasu nic nie płać. Przykro jest o tym pisać, ale nieraz, nowi, niezorientowani konsultanci potrafią wprowadzić w błąd. Miałem podobną sytuację. Sprawa rozpatrzona pozytywnie z rekompensatą za "nerwy". Cierpliwości i powodzenia.

 

@Matt55  nie mam pojęcia od czego to zależy, ale za aktywację raz się płaci a raz nie. Poza tym wydaje mi się że przy reklamacji jest to rozpatrywane indywidualnie. Jeśli tak jak pisał @Rom nie został o tym poinformowany, opłatę tą mu zniosą. Tak jak napisałem, przerabiałem już to. Musi tylko dobrze "gadać" 😉


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Abonament 9,99 zł po rejestracji karty

Opłatę aktywacyjną ponosi się w przypadku zakupieniu nowego numeru na abonament, internet, w przypadku przeniesienia numeru z oferty na kartę na abonament, w przypadku dołączenia numeru na kartę do Smart Planu LTE Wspólny i jeszcze chyba w kilku innych przypadkach.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Abonament 9,99 zł po rejestracji karty

Wczoraj dobierałem drugi numer neta mobilnego, dla rodzinki(rejestrowany na mnie). Pogadałem z konsultantem, a raczej z moim prywatnym opiekunem w Orange (tak, są tacy, a bynajmniej ja mam takiego 🙂 ) i aktywacja, jak i kaucja za sprzęt została zdjęta z umowy. Tak się załatwia nowe usługi Emotikon: Bardzo szczęśliwy Nie ma więc jednoznacznego podejscia do sprawy. Dla niektórych stety, dla niektórych niestety, ale bedę bronił Orange choć niektórych praktyk operatora, owszem, nie popieram.