Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

5zł dodatkowo płatne do rachunku

ROZWIĄZANE

Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

5zł dodatkowo płatne do rachunku

Witam wszystkich serdecznie. 

Mam pytanie czy ktoś może spotkał się z taką sytuacją - orange dodatkowo dolicza do rachunku za abonament 5zł co miesiąc. Podobnie w przypadku próby przedłużenia umowy przez internet, końcowa kwota wybranego abonamentu jest o 5zł wyższa niż w przypadku podpisania nowej umowy.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

5zł dodatkowo płatne do rachunku

Obecnie nawet także rabat za e-fakturę jest powiązany z terminowym opłacaniem rachunku. Może też to być przyczyną.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9
Anonim

Nie dotyczy

5zł dodatkowo płatne do rachunku

@jakubb1992Czy masz e-fakturę czy papierowa ?


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

5zł dodatkowo płatne do rachunku

@jakubb1992, tak jak napisał @Anonim...bez rezygnacji z faktury papierowej będzie doliczane 5zł. Odliczenie zadziała przy wyborze e-faktury, która przychodzi na maila...http://www.orange.pl/korzystaj_z_efaktury_b2c.phtml


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2020
  • 5446
  • 183

5zł dodatkowo płatne do rachunku

albo brak zgody marketingowej


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

5zł dodatkowo płatne do rachunku

Obecnie nawet także rabat za e-fakturę jest powiązany z terminowym opłacaniem rachunku. Może też to być przyczyną.

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

5zł dodatkowo płatne do rachunku

Gdzie to @Piotrekk85 odkopałeś? Ja miałem ostatnio kilka "obsów" z terminowym płaceniem, ale nikt mi "piątala" nie doliczył 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

5zł dodatkowo płatne do rachunku

W papierach tak stoi, sytuacja dotyczy komórek od oferty Smart Plan LTE i nowszych, Orange Love i cała nowa oferta od sierpnia 2017. Może masz starszą ofertę?

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

5zł dodatkowo płatne do rachunku

@Piotrekk85, starym klientem jestem, ale obecną ofertę mam bodajże od lipca(?) nie pamiętam dokładnie (te moje ostatnie przeprowadzki nadwyrężyły mój terminarz w głowie 😉 ) moje nowe OL na vdsl-u, jak i poprzednie na światłowodzie...żadnej wzmianki o dodatkowych opłatach, poza notą odsetkową, co jest dla mnie baaardzo zrozumiałe...mea culpa. No chyba że(!) mnie się już w OPL boją 😛 ....proszę tylko nie wykorzystywać tego wpisu przeciwko mnie, tak jak było z ofertą NSport o której kiedyś tu napisałem, że wisiała u mnie w usługach przez dwa lata po rozwiązaniu umowy i po wpisie tutaj nagle została zablokowana 😛


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

5zł dodatkowo płatne do rachunku

Oj nie wiem jak jest w praniu. Tak jest w papierach.

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

5zł dodatkowo płatne do rachunku

@jakubb1992 czy któraś z powyższych odpowiedzi wyjaśnienia Twoją sytuacje? Jeśli tak oznacz ją proszę jako rozwiązanie, to pomoże innym w szybkim wyszukaniu tej informacji. Szczęśliwy robot