Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange wprowadza ludzi w bład

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 6
  • 0

Orange wprowadza ludzi w bład

Przedłużyłem umowe przez internet. W ofercie miałem dostać 10GB internetu, oraz 6m-cy Spotify za darmo. Jak.sie okazało otrzymalem 5GB i 3 m-ce dostepu do Spotify. Pani konsultant w BOK, stwierdziła oburzona, że gdzie ja niby widze te 10 GB internetu w ofercie i ona nic nie załatwi. I Czy ktoś miał podobny przypadek? Jak to załatwić? W załącznikach zdjęcia jako dowód
Screenshot_2017-09-24-11-51-01-671_com.android.chrome.png
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Orange wprowadza ludzi w bład

Pozostaje w takim razie reklamacja z uzasadnieniem i screenem. Czy kontakt z konsultantem był nagrywany? Warto użyć wszystkich środków łącznie z prośbą o odsłuchanie zapisu rozmowy w której konsultantka nie chciała Ci pomóc... Podejrzewam że nie było to celowe działanie. Stawiam na niewiedzę konsultanta...

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

22 ODPOW. 22

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Orange wprowadza ludzi w bład

Co do neta, w ofercie masz ok 8 Gb neta w kraju i 2 z hakiem w UE...Złóż reklamację w BOK, dołącz screena jako załącznik...przeczytaj również regulamin usługi. Może nie spełniasz jakichś warunków...

 

Pozdrawiam

Maciej

Anonim

Nie dotyczy

Orange wprowadza ludzi w bład

@RomanBukNajlepszym rozwiązaniem będzie reklamacja.

Przechwytywanie.PNG


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 6
  • 0

Orange wprowadza ludzi w bład

No właśnie z tego co doczytałem, to jedynym warunkiem zeby otrzymać 10 zamiast 5ciu bylo przedłużenie umowy...

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Orange wprowadza ludzi w bład

@Anonim, właśnie odkopałem to samo. Wychodzi na to ze są rozbieżności pomiędzy ofertą mobilną i www... @RomanBuk, upierał bym się przy reklamacji...

 

 

Racja @RomanBuk...przy przedłużeniu umowy jest oferta o której piszesz....a tu szczegóły

00000000.jpg

 

 

@RomanBuk, jesteś pewien że do zamówienia przez www użyłeś kanału "Przedłużam umowę"? W opcji "przenoszę numer" jest różnica którą opisałeś...

 

 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 6
  • 0

Orange wprowadza ludzi w bład

Tak. Przedluzalem

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Orange wprowadza ludzi w bład

Pozostaje w takim razie reklamacja z uzasadnieniem i screenem. Czy kontakt z konsultantem był nagrywany? Warto użyć wszystkich środków łącznie z prośbą o odsłuchanie zapisu rozmowy w której konsultantka nie chciała Ci pomóc... Podejrzewam że nie było to celowe działanie. Stawiam na niewiedzę konsultanta...


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 6
  • 0

Orange wprowadza ludzi w bład

Dzięki. Zrobie tak jak piszecie. Podzielę się informacją jak otrzymam odpowiedź 🙂

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Orange wprowadza ludzi w bład

Te dodatkowe 5GB jest widoczne tylko w aneksie. A po czym stwierdzasz, że masz mniej GB? Masz już nową ofertę?

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 6
  • 0

Orange wprowadza ludzi w bład

Po tym
IMG_20170924_102410.jpg