Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kurier DPD - brak dokumentów zwrotnych, negatywna weryfikacja odbiorcy


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Kurier DPD - brak dokumentów zwrotnych, negatywna weryfikacja odbiorcy

Witam, jakiś czas temu postanowiłem skorzystać z promocji Orange Love. Telefon do BOK gdzie załatwiłem wszystkie formalności. Po kilku dniach otrzymałem SMS z informacją o nadaniu paczki. Niestety kurier informuje mnie, paczka nie posiada dokumentów zwrotnych i nie może mi jej wydać. Paczka wraca. Na następny dzień ponowny kontakt z BOK, miła Pani informuje mnie, że w tym momencie nic nie można zrobić i muszę czekać aż paczka wróci do Orange (dopiero wtedy mogę ponowić zamówienie). Kolejny kontakt z BOK  - ponawiam zamówienie. Po kilku dniach otrzymuje SMS z informacją o nadaniu paczki. Niestety i tym razem kurier informuje mnie o braku dokumentów zwrotnych przy przesyłce. Zwrot paczki. Kolejny telefon do  BOK - "musi Pan czekać aż paczka wróci do Nas". Proszę konsultanta o kontakt w tej sprawie. Niestety zero odzewu. Statusy zgłoszeń dalej "w toku". Za pośrednictwem strony internetowej zgłaszam problem. Telefon z BOK "gadka na temat tej kuriozalnej sytuacji". Ponawiam zamówienie (konsultant wszystko sprawdza po 10 razy, żeby tym prazem przesyłka dotarła). Wczoraj dostaje SMS z info o wysłaniu paczki. A dzisiaj.... Sprawdzam gdzie jest moja przesyłka... i tu niespodzianka "przesyłka niedoręczona -  negatywna weryfikacja" kuriera nawet na oczy nie widziałem. Telefon do kuriera. Brak dokumentów zwrotnych przy przesyłce. 
I tak 3 razy prawie zawarłem umowę.

Co mam zrobić w tej sytuacji? Infolinia średnio może mi pomóc - zawsze ta sama gadka. 

7 ODPOW. 7

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Kurier DPD - brak dokumentów zwrotnych, negatywna weryfikacja odbiorcy

Złóż reklamację, dział reklamacji ma trochę szersze możliwości zweryfikowania sprawy. Ew podpisz umowę w salonie lub zamów konsultanta do domu.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Kurier DPD - brak dokumentów zwrotnych, negatywna weryfikacja odbiorcy

1 - reklamacje składałem za pośrednictwem - formularza online
2 - w salonie nie mają telefonu jaki mnie interesuje

3 -  rozmowy z konsultantami przerabiałem (oni nie zajmują się wysyłaniem paczek)


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Kurier DPD - brak dokumentów zwrotnych, negatywna weryfikacja odbiorcy

Okej ale można się umówić i telefon przynosi przedstawiciel handlowy (akwizytor) a nie kurier. W niektórych regionach jest to dostępne.

W innych indywidualnych sprawach nie pomożemy.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Kurier DPD - brak dokumentów zwrotnych, negatywna weryfikacja odbiorcy

Jest możliwość sprawdzenia czy taka opcja jest dostępna w moim regionie (oprócz infolinii - po tym całym zamieszaniu mam zero zaufania do konsultantów) ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Kurier DPD - brak dokumentów zwrotnych, negatywna weryfikacja odbiorcy

Wejdź na stronę główną https://www.orange.pl/ i w dolnej części jest opcja.

 

2017.08.17_18h39m51s_001.png

Sam formularz można wypełnić na byle jaki adres, ale zwykle po pewnym czasie oddzwoni doradca - i tam można się dowiedzieć czy ma on możliwość dostarczenia modelu który Cię interesuje.

Anonim

Nie dotyczy

Kurier DPD - brak dokumentów zwrotnych, negatywna weryfikacja odbiorcy

@kamilrmn z tego co piszesz wygląda mi to na "zlanie" sprawy przez kuriera.
Zrób, jak radzi @Piotrekk85, a ze swojej strony polecę Ci jeszcze złożenie skargi bezpośrednio w obsługującej Cię stacji kurierskiej.

Tego typu przypadki są bardzo rzadkie, niemniej jednak się zdarzają.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Kurier DPD - brak dokumentów zwrotnych, negatywna weryfikacja odbiorcy

Składając reklamacje to Orange powinno się zainteresować tematem i złożyć skargę w stacji kurierskiej (ja jestem klientem, a nie ich pracownikiem!!)

 

Rozwiązanie było bardzo proste - wypowiedziałem swoje umowy. Orange nie było zainteresowane rozwiązaniem problemu, więc "zlałem" ich "ostatecznie" i "zdecydowanie". Szczerze NIE POLECAM!!

Pozdrawiam i życzę powodzenia.