Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

400 minut roamingu Orange love

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

400 minut roamingu Orange love

Witam, przekroczyłam granice Niemiec i zaczął się mój problem. Do końca czerwca miałam naliczane minuty wychodzące i przychodzące z 400 minut roamingu... Teraz nie mam nawet gdzie sprawdzić połączeń bo od 08.08 pustka, naliczyło tylko opłaty za SMS a połączeń nie ma. Czy mój darmowy 400-sto minutowy roaming został w kraju? Zabrali mi go? Nie mogę nigdzie znaleźć nawet wzmianki w mój Orange.. Proszę o pomoc. Pozdrawiam 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

400 minut roamingu Orange love

Roaming rozliczany jest czasem z opóźnieniem. W Love masz współdzielenie minut zgodnie z polityką uczciwego korzystania, więc jak w ciągu 4 miesięcy wstecz częściej korzystasz z usług w kraju niż w roamingu, to masz za free. Jak inaczej, to płatne.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

400 minut roamingu Orange love

A te 400 minut miało być w Love? A nie w starym planie?
Anonim

Nie dotyczy

400 minut roamingu Orange love

Umowę miałam podpisaną w marcu i do końca czerwca było normalnie.. Dlaczego teraz nie ma nie mam pojęcia . 

Anonim

Nie dotyczy

400 minut roamingu Orange love

W starym planie miałam 800...dziwne jest to że po przekroczeniu granicy nie mam w ogóle wykazu połączeń od 08.08...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

400 minut roamingu Orange love

Roaming rozliczany jest czasem z opóźnieniem. W Love masz współdzielenie minut zgodnie z polityką uczciwego korzystania, więc jak w ciągu 4 miesięcy wstecz częściej korzystasz z usług w kraju niż w roamingu, to masz za free. Jak inaczej, to płatne.