Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dziękujemy za udział w AMA!

ROZWIĄZANE

Zespół Nasz Orange
  • 1125
  • 8094
  • 81

Dziękujemy za udział w AMA!

Dziękujemy bardzo naszym ekspertom:  @Marcela_Prepaid@Wojtek_Prepaid, @AgaD_Prepaid, @Grześ_Prepaid@Janina_Prepaid  oraz wszystkim użytkownikom za udział w dzisiejszej AMA!

 

Kolejna 5 odsłona i z pewnością nie ostatnia w tej formule! Tradycji w przyszłym roku musi stać się zadość 😉

 

Naszych ekspertów prosimy o wytypowanie 3 najciekawszych ich zdaniem tematów- autorzy otrzymają odznakę widoczną poniżej 🙂

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Zespół Nasz Orange
  • 3055
  • 11851
  • 66

Dziękujemy za udział w AMA!

Eksperci wybrali trzy poniższe wpisy, które im się najbardziej podobały:

 

Jeszcze dzisiaj otrzymacie specjalne odznaki 🏅

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

15 ODPOW. 15

Zespół Nasz Orange
  • 3055
  • 11851
  • 66

Dziękujemy za udział w AMA!

Eksperci wybrali trzy poniższe wpisy, które im się najbardziej podobały:

 

Jeszcze dzisiaj otrzymacie specjalne odznaki 🏅


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5998
  • 24407
  • 206

Dziękujemy za udział w AMA!

Po dzisiejszej AMA rozwiązania na stronie głównej się nie "posypały". Chyba pierwszy raz... Jednak postęp istnieje.

 

________________
* Początek dyskusji przeniesionej z tematu Pogaduchy 3.0 – moderator Michał


Zespół Nasz Orange
  • 3055
  • 11851
  • 66

Pogaduchy 3.0

Udało się wszystko zagrać jak trzeba, to jest elegancko 😁 Tak tez musi być w przyszłości. Pora na zaktualizowanie tytułów tematów 🤠


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1761
  • 6167
  • 70

Pogaduchy 3.0

Przeglądam odpowiedzi ekspertów na AMA. Są proste i prawidłowe dla aktualnej oferty.

Nie drążą szczegółów okresów przejściowych (np. aktywne stare KWR), Skoro stare 3 zostały zastąpione przez jedno nowe, to te nowe powinno się otrzymać.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19378
  • 56003
  • 760

Dziękujemy za udział w AMA!

Dziękuję ekspertom za odpowiedzi na AMA, zespołowi NO za przygotowanie AMA oraz wszystkim uczestnikom.

Gratuluję @Windowv2 oraz @IreneuszCD za najlepsze wpisy 👍🤗👏


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19378
  • 56003
  • 760

Pogaduchy 3.0


@j131napisał(-a)

Po dzisiejszej AMA rozwiązania na stronie głównej się nie "posypały". Chyba pierwszy raz... Jednak postęp istnieje.


Po jeszcze wcześniejszym AMA też rozwiązania zostały, dziś to już drugi raz


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 375
  • 1348
  • 1

Pogaduchy 3.0

Witam. 

@Wojciech    przepraszam bardzo ,  ale moim zdaniem   twoja opinia  to .......... samouwielbienie .  Ja mam tylko same negatywne skojarzenia , ponieważ eksperci  , nie odnieśli się do meritum  uwag i sugesti na moje pytania , powielając stare  slogany z ostatniego AMA w kwietniu br , ( wtedy były same obietnice)    A  najbardziej rozbawiła mnie  odpowiedź eksperta , dlaczego nie mogę wykorzystać w  niemilitowanych rozmowach w pakiecie GB , zchodzących  jako pierwsze za doładowanie konta , ponieważ napisał że  dużo ludzi korzysta tylko z nielitymowanych rozmów , sms , mms , ale już nie napisał   dlaczego więc płacą za wszystko z  dodatkową paczką GB , którą z wiadomych powodów nie wykorzystają  !

Dziękuję i  pozdrawiam .


Zespół Nasz Orange
  • 3055
  • 11851
  • 66

Dziękujemy za udział w AMA!


@jan1 napisał(-a)

Witam. 

@Wojciech    przepraszam bardzo ,  ale moim zdaniem   twoja opinia  to .......... samouwielbienie . 


Odniesienie było do kwestii, że z forum wszystko ok.

 


@jan1 napisał(-a)

Ja mam tylko same negatywne skojarzenia , ponieważ eksperci  , nie odnieśli się do meritum  uwag i sugesti na moje pytania , powielając stare  slogany z ostatniego AMA w kwietniu br , ( wtedy były same obietnice) 


Eksperci zajmują się ofertą na kartę. Od Mój Orange są inne osoby. Jednak nie jest nam obojętny Twój problem. Rozmawiałem z  @Wiktorem i powiedział, że jutro zapewne w Twoim temacie przekaże Ci wiadomość prywatną.

 


@jan1 napisał(-a)

A  najbardziej rozbawiła mnie  odpowiedź eksperta , dlaczego nie mogę wykorzystać w  niemilitowanych rozmowach w pakiecie GB , zchodzących  jako pierwsze za doładowanie konta , ponieważ napisał że  dużo ludzi korzysta tylko z nielitymowanych rozmów , sms , mms , ale już nie napisał   dlaczego więc płacą za wszystko z  dodatkową paczką GB , którą z wiadomych powodów nie wykorzystają  !

Dziękuję i  pozdrawiam .


To, że ty tego nie wykorzystasz, to nie znaczy że ktoś inny tego nie zrobi. Są Klienci, którzy "zjadają" tyle internetu. Jeżeli natomiast nie jesteś w stanie tego zużyć, to wybierz inną usługę. Podczas AMA padło chociażby o tym, że można skorzystać z usługi Multipakiet, Twoje numery. W jednej sugestii padło, że po co tyle usług w dobie pakietów bez limitu? W innej za to, że jest zapotrzebowanie na usługi dla seniorów. Jak widać zdania są podzielone i koledzy zajmujący się ofertą na kartę nie są niepotrzebni, a mają nad czym myśleć. Warto nie patrzyć na wszystko tylko ze swojej perspektywy 😉


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2221
  • 12430
  • 57

Dziękujemy za udział w AMA!

Cieszę się z wyróżnienienia i gratulacje dla @Windowv2 i @ketrasaArtur 😃

Podziękowania za AMA dla Ekspertów i Załogi NO 😃