Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

AMA z Rzecznikiem Orange


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

AMA z Rzecznikiem Orange

Zapoznajcie się proszę z pierwszym wpisem. AMA rusza jutro o 13. Jak Was nie będzie, prześlijcie pytania na priv do moderatorów bo się w gąszczu zagubią.

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

AMA z Rzecznikiem Orange

Trochę śmieszna odpowiedź, bo niczego się nie dowiedzieliśmy 🙂

 

https://nasz.orange.pl/t5/AMA-Rzecznik-Orange/Kiedy-sko%C5%84czy-si%C4%99-problem-z-routingiem/m-p/1...

 

To, że mają styki i content popy to już wiedzieliśmy od dawna, a rzecznik nie potrafi odpowiedzieć na pytanie, tylko daje odpowiedź wymigującą. Jeżeli nie chcą tego zmienić, to oczekiwałem chociaż odpowiedzi że mają taką i taką politykę w firmie i nic nie zmienia. Szkoda, że "przespałem" AMĘ, bo bym trochę dokładniej zadał to pytanie. Poszedłem do lasu i było co zbierać i nie zdążyłem 😜

 

 

IMG_20191002_151900.jpg

 


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

AMA z Rzecznikiem Orange

Aj nie wiedzialem ze jest AMA z rzecznikiem, bo chciałem się zapytać Pana Wojtka czy jak jedzie na wycieczkę z Warszawy do Zakopanego to również tranzytem przez Frankfurt(Tak jak połączenia z polskimi serwerami w sieci Orange)


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

AMA z Rzecznikiem Orange

Takie pytanie by było jak najbardziej na miejscu 🙂 Ciekawe co by odpowiedział.

Ba, ja bym poszedł nawet jeszcze bliżej i zapytał, czy jak chce zwiedzić starówkę, to czy jedzie z Warszawy przez Frankfurt do Warszawy na starówkę 🙂

 

Myślałem że zdążę, ale jak widać wyżej, niespodziewanie wybrałem się do lasu i zapomniałem o AMIE 😒


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

AMA z Rzecznikiem Orange

To łapcie Wojtka w social mediach.
Anonim

Nie dotyczy

AMA z Rzecznikiem Orange

Podejrzewam, że tam zmoderuje, albo wyrzuci. Ja to rozumiem, że jedno słowo wypowiedziane za dużo i zbiera się baty. Wolę taki styl dyplomacji, niż tłumaczenie, że się czegoś nie powiedziało, czy zostało wyrwane z kontekstu, próbując zrobić z kogoś idiotę.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

AMA z Rzecznikiem Orange

Ciężko coś moderować w social media.
Anonim

Nie dotyczy

AMA z Rzecznikiem Orange

Widać można. Piotrek Domański to wyjaśnił na przykładzie bloga. Wszędzie jest jakaś kontrola, czy cenzorski nadzór.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

AMA z Rzecznikiem Orange

Blog to nie social media jak i forum. A pisał o filtrze antyspamowym a nie celowej moderacji.

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

AMA z Rzecznikiem Orange

Gdyby ktoś był zainteresowany, to sesję pytań związanych z tym wydarzeniem można podejrzeć w:

🙂