Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

AMA z Orange Love


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10855
  • 150

AMA z Orange Love

Hejka! 🙂

 

Nie zwalniamy tempa i realizujemy pomysł zaproponowany przez @Citi2017 🙂
Dzięki!

Tak, tym razem będziemy zadawać pytania naszym ekspertom od Orange Love!

 

Wydarzenie zaplanowane jest na

  • 28 października w godzinach 13:00 - 16:00

Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą, na czym polega taka AMA, przygotowaliśmy specjalny materiał 😉

 

W skrócie: to wydarzenie on-line, na którym można zadawać pytania naszym ekspertom z danej dziedziny i którzy na bieżąco będą się starali na nie odpowiadać. Pytania zadajemy w specjalnie do tego dedykowanej kategorii, która zostanie udostępniona na czas tego wydarzenia:

 

Gdyby ktoś nie był w stanie w tym czasie zadać pytania, to może je przekazać wcześniej w Prywatnej Wiadomości któremuś z członków Zespołu NO (@Wojciech, @Kinga, @Bartłomiej, @Rafał, @Wiktor, @Aśka_M). Takie pytanie zostanie przez nas opublikowane w imieniu użytkownika.

 

Aa... Tutaj możecie zerknąć na wcześniejsze sesje Bardzo szczęśliwy kot

 

Zapraszamy gorąco! Serce

26 ODPOW. 26

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

AMA z Orange Love

Szkoda, że dopiero teraz będzie AMA z OL. Niestety z wielkim oporem zrezygnowałem z OL z powodu sporych kosztów. Ledwo też odzyskałem mój numer telefonu. Brat już nie wrócił do Orange po zakończonej umowie z OL.


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10855
  • 150

AMA z Orange Love

Wiesz @ketrasaArtur ... Zawsze można wrócić; czasem wcześniej, czasem później 😉

Może po sesji AMA będziesz miał ku temu powody 🙂


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

AMA z Orange Love

@Wiktor  to super  😄


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

AMA z Orange Love


@ketrasaArturnapisał(-a)

Szkoda, że dopiero teraz będzie AMA z OL. Niestety z wielkim oporem zrezygnowałem z OL z powodu sporych kosztów. Ledwo też odzyskałem mój numer telefonu. Brat już nie wrócił do Orange po zakończonej umowie z OL.


No to mnie wystraszyłeś @ketrasaArtur tym 😞

Czyli łatwo zawrzeć umowę z OL , ale trudniej z niej uciec ? - tak zrozumiałam Cię ;(


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

AMA z Orange Love


@Wiktornapisał(-a)

Wiesz @ketrasaArtur ... Zawsze można wrócić; czasem wcześniej, czasem później 😉

Może po sesji AMA będziesz miał ku temu powody 🙂


@Wiktor 

Tak sobie myślę, że Ty coś wiesz ale wcześniej nie powiesz Emotikon: Język


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

AMA z Orange Love

@Wiktor  Pomysł mój to fakt ale Ame organizujecie w pracownicy nasz Orange to wam podziękowania się należą @wscieklaewka    Wiktor wie dużo ale i tak nic nam nie powie 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

AMA z Orange Love

@wscieklaewka Mozę trochę poprawię się. Uciec się da, po zakończeniu umowy, ale trudniej zachować numer, jak się już umowa kończy. Nie chciałem go stracić, wiec potrzebne było kombinowanie. To bardziej miałem na myśli.

 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

AMA z Orange Love


@ketrasaArturnapisał(-a)

@wscieklaewka Mozę trochę poprawię się. Uciec się da, po zakończeniu umowy, ale trudniej zachować numer, jak się już umowa kończy. Nie chciałem go stracić, wiec potrzebne było kombinowanie. To bardziej miałem na myśli.

 


No to teraz jeszcze bardziej Cię nie rozumiem @ketrasaArtur 😞

Jak to może być, że przy kończącej się umowie w OL można stracić również swój numer telefonu Emotikon: zakłopotany ?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

AMA z Orange Love

@wscieklaewka Oferta Orange Love do 19 wrzesień 2019r. była tak skonstruowana, że jeżeli skończyła się umowa, to numer nie mógł zostać w innej ofercie niż OL. Nie dało się go przenieść na ofertę na kartę ani do Planu Mobilnego. Rozwiązanie to uciekać do konkurencji, jeśli cię chciało zatrzymać numer lub na niekorzystnych warunkach przedłużać umowę. Mi zaproponowali abonament o 15 PLN drożej niż miałem wcześniej i to po trzech latach w OL. Dlatego zrezygnowałem.

Ponieważ miałem problem z zatrzymaniem numeru w Orange, przed końcem umowy numer przeniosłem do PLAY i dodatkowo złożyłem wypowiedzenie usługi na koniec okresu oznaczonego. W ten sposób udało mi się z OL wyciągnąć moje dwa numery. Dobrze, że nie miałem mojego głównego.

Jak oferta OL startowała, wyglądało na fajną usługę, ale po zakończeniu okresu oznaczonego nikt nie chciał lub nie wiedział, jak oferta będzie wyglądała. Dla mnie zakończenie odbyło się z bólem. Szkoda.