Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

AMA – filmy Orange Ekspert


Zespół Nasz Orange
  • 1134
  • 8349
  • 23

AMA – filmy Orange Ekspert

Czasami na naszym forum w ramach podpowiedzi linkowane są filmy Orange Ekspert. Eksperci krok po kroku wyjaśniają tam zawiłości technologii, działanie sprzętu, czy sposób rozwiązywania problemów technicznych.

 

Zastanawialiście się jak takie filmy powstają, kto je tworzy albo skąd biorą się pomysły na kolejne odcinki? Odpowiedzi na wszystkie pytania przyniesie kolejna AMA – AMA filmy Orange Ekspert. Odbędzie się ona
w najbliższy czwartek 14 maja w godzinach 13:00 – 16:00.

 

Tych, którzy nie uczestniczyli wcześniej w AMA zachęcam do zerknięcia tutaj - dowiecie się co i jak 😀

 

Oprócz tego, że poznacie Zespół pracujący nad filmami i będziecie mogli zapytać jak to wszystko się odbywa, będzie również okazja na przekazanie swoich pomysłów na filmy, które powinny powstać - Eksperci chętnie zbiorą wszelkie sugestie 😀

 

Gdyby ktoś nie mógł w czasie trwania AMA zadać pytania, może je przekazać wcześniej w Prywatnej Wiadomości któremuś z członków Zespołu NO (@Kinga, @Bartłomiej, @Rafał, @Wiktor, @Aśka_M). Takie pytanie zostanie przez nas opublikowane w imieniu użytkownika.

 

Zapraszamy 🙂

 

5 ODPOW. 5

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18399
  • 52621
  • 705

AMA – filmy Orange Ekspert

Fajnie, kolejne AMA. Już nie mogę się doczekać. Zbieram się za zestaw pytań 😀 👍


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18399
  • 52621
  • 705

AMA – filmy Orange Ekspert

@Aśka_M może by przypiąć temat na stronę główną, bo za chwilę zniknie ze trony głównej i będzie w dalszej części forum.


Zespół Nasz Orange
  • 1134
  • 8349
  • 23

AMA – filmy Orange Ekspert

@ketrasaArtur nie zniknie 🙂 Wpis będzie podlinkowany pod baner, który niedługo pojawi się na stronie głównej.


Ekspert AMA
  • 12
  • 21
  • 10

AMA – filmy Orange Ekspert

 
 

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18399
  • 52621
  • 705

AMA – filmy Orange Ekspert

Witam @Monika_filmy_OE . Nie przypuszczałem, że taki zaszczyt i specjalne zaproszenie mnie do AMA 😁