Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

AMA - Cyberbezpieczeństwo 2


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 115
  • 305
  • 0

AMA - Cyberbezpieczeństwo 2

Niezbyt zrozumiały jest dla mnie powyższy post. Może warto się zainteresować tym co jest napisane na stronie CERTu Orange? Masz tam sporo porad jak sobie z dziwnymi rzeczami radzić: https://cert.orange.pl/

 

Jeżeli chodzi o temat AMA, to ciekawy. Zobaczymy czy jakimiś ciekawostkami podzielą się eksperci. Czekam 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 32
  • 109
  • 0

AMA - Cyberbezpieczeństwo 2

Bo mają dostę dalej https://www.torproject.org/ powinno kontrolować lub zamykać bo przecież one mają dalej nie wiem czy FBI pod usa kontrolowali pod servera powinno po zamykać VPN od dawna i przestać tylko włacznie pod antvirusem razem VPN a nie jakość pod hackerów powinno legalne zgodę 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

AMA - Cyberbezpieczeństwo 2

@Aśka_M , @Wiktor , @Michał , @Wojciech , @Bartłomiej i @Rafał , mam pytanie do Was, kto dzisiaj z w/w będzie czuwał nad AMA, bo nie dosyć, że zgłosiłem jako incydent do CERT Orange Polska, to chciałbym zapytać tutaj wprost, za Waszym pośrednictwem w PW, jaki jest związek przyczynowo-skutkowy z zauważonymi dwoma komunikatami na rzeczonej stronie. Mam zrobione wycinki i ewntualnie możecie to zweryfikować u siebie, by nie zawracać głowy na AMA. To się przed momentem mi wyświetlało, chociaż CyberTarcza nie widzi zagrożeń. Może to niuans, który jest moją winą?


Zespół Nasz Orange
  • 2936
  • 10983
  • 64

AMA - Cyberbezpieczeństwo 2

Ja jestem.


Ekspert AMA
  • 225
  • 914
  • 153

AMA - Cyberbezpieczeństwo 2

Który incydent? Sporo tego wpada, jakby co to pisz do mnie bezpośrednio, wiesz jaki mail. Wszyscy wiecie 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

AMA - Cyberbezpieczeństwo 2

@Rosiu , napisałem maila i czekam na odpowiedź, albo również wkleję ten sam tekst do AMA.