Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dziękujemy za udział w AMA!


Zespół Nasz Orange
  • 1105
  • 7717
  • 80

Dziękujemy za udział w AMA!

Bardzo dziękujemy Wszystkim, którzy aktywnie uczestniczyli w dzisiejszej sesji AMA 🙂 Była pytań cała masa za co wielkie dzięki jak i również za cenne opinie 💪😊

 

Wielkie podziękowania także dla naszych Ekspertów: @Mirek_dost_św@Paweł_dost_św, @Grześ_dost_św .

Jak zapewne zauważyliście trochę pytań zostało jeszcze bez odpowiedzi. W ciągu kilku dni nasi eksperci na pozostałe pytania odpowiedzą i wtedy też poprosimy ich o wyłonienie najciekawszych trzech, których autorzy oczywiście dostaną odznakę 🙂

 

ama_dost_sw_3.png

 

 

Wszystkich, którzy nie mogli, bądź nie zdążyli zachęcamy do zapoznania się z pytaniami i odpowiedziami, oraz polajkowania najciekawszych tematów😉.

 

16 ODPOW. 16

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Dziękujemy za udział w AMA!

Dziękuję Zespołowi NO za zorganizowanie wydarzenia i oczywiście Ekspertom za odpowiedzi, podzielenie się wiedzą i cierpliwość 🙂 @Mirek_dost_św , @Paweł_dost_św , @Grześ_dost_św  wielkie dzięki Panowie 👍


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12928
  • 53121
  • 616

Dziękujemy za udział w AMA!

Bardzo dziękuję Ekspertom za udział i odpowiedzi. Do wielu wrócę i będę trzymał za słowo pisane...szczególnie w kontrowersyjnych tematach. Wiele rzeczy się wyjaśniło , a wiele ciekawych wątków chętnie bym rozwinął....


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 389
  • 1752
  • 5

Dziękujemy za udział w AMA!

Sporo z pytań zostało bez konkretnych odpowiedzi lub dyplomatyki wzięła górę. Szkoda ze zgłaszanie popytu przez formularz nie przekłada się na urealnienie zasięgu ftth. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 710

Dziękujemy za udział w AMA!

Dziękuję Ekspertom za udział w AMA oraz zespołowi NO za przygotowanie AMA. Chodź kilka minut, ale zajrzałem w trakcie. Teraz czeka mnie spora dawka wiedzy do przeczytania.


Zespół Nasz Orange
  • 1105
  • 7717
  • 80

Dziękujemy za udział w AMA!

Do czasu wyłonienia przez ekspertów 3 najciekawszych pytań i uzupełnia odpowiedzi - blokuję kategorię, tylko do odczytu 😊


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10897
  • 150

Dziękujemy za udział w AMA!

Hejka 🙂
pewnie zauważyliście, że pojawiły się zaległe pytania z czwartkowego AMA... 👀
To nie przypadek. 😉
Nasi eksperci dzisiaj jeszcze będą chcieli nadrobić zaległości. Prosimy w związku z tym o to, by nie odpowiadać na pytania zadane w trakcie czwartkowego AMA 😊

Z góry dziękujemy 🤠


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12928
  • 53121
  • 616

Dziękujemy za udział w AMA!

@Wiktor Słusznie, bo ja się już wyrwałem jak guma z majtek...jak widzę ciekawy temat nie mogę się powstrzymać, a i wzrok nie ten (nie zauważyłem AMA). Przepraszam Expertów za gapowate wyręczenie w przyjemnym obowiązku odpowiadania na pytania 🙂


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10897
  • 150

Dziękujemy za udział w AMA!

Nasi eksperci wyróżnili poniższe pytania:

Gratulujemy ich autorom! 👍 😃

 

Już wkrótce na Waszych profilach wyląduje dedykowana odznaka!

 

Zapraszamy wszystkich, którzy nie dali rady być na tej AMA, do lajkowania, przeglądania pytań i odpowiedzi. Jest co czytać. 📖 👓 😊


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12928
  • 53121
  • 616

Dziękujemy za udział w AMA!

@Wiktor  bardzo dziękuję za wyróżnienie...i za wszystkie odpowiedzi Ekspertów. Zaiste jest co czytać...