Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dziękujemy za udział w AMA!


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18398
  • 52616
  • 705

Dziękujemy za udział w AMA!

Grstuluję wyróżnionym: @agat13 @maciejnet @PARANOJA 👏


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12909
  • 53069
  • 610

Dziękujemy za udział w AMA!

Zespole, a może byśmy taką nową Świecką Tradycję wprowadzili, że i Eksperci z AMA swoje dwa słowa podsumowania napiszą? Co ich zaskoczyło, zastanowiło, jak odebrali zainteresowanie tematem i czy coś się na przyszłość z naszych pytań przyda do przemyślenia i może wdrożenia? 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Dziękujemy za udział w AMA!

Gratuluję wyróżnionym forumowiczom 👍

Co do samego AMA, to jestem zaskoczony małą ilością uczestników i pytań zważywszy na to że jakby nie patrzeć temat "gorący", problematyczny, często przewijający się na łamach forum i obszernie komentowany (sądziłem że ilością postów wydarzenie wskoczy na jedno z pierwszych miejsc z dotychczasowych AMA).

Co do odpowiedzi, z całym szacunkiem dla Ekspertów, czuję niedosyt gdyż były one w większości zdawkowe, oraz polegały na tym co już na forum znamy i wałkujemy od dawna np. "napisz wniosek o dorejonizowanie". Jeszcze raz z całym szacunkiem ale od Ekspertów oczekiwałbym więcej (takie jest moje zdanie).


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2052
  • 11585
  • 52

Dziękujemy za udział w AMA!

Gratuluję wyróżnionym: @agat13 @maciejnet @PARANOJA 😀


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 389
  • 1752
  • 5

Dziękujemy za udział w AMA!

Dziękuje za wyróżnienia, lecz również spodziewałem się bardziej szczegółowych odpowiedzi. Myśle ze następne AMA proponuje przeprowadzić ze zwykłymi technikami którzy na codzień pracują na sieci FTTH i CU. Sądzę że można się spodziewać co nieco więcej 🙂 chyba ze działa cenzura. 


Zespół Nasz Orange
  • 1133
  • 8343
  • 23

Dziękujemy za udział w AMA!


@agat13 napisał(-a)

Zespole, a może byśmy taką nową Świecką Tradycję wprowadzili, że i Eksperci z AMA swoje dwa słowa podsumowania napiszą? Co ich zaskoczyło, zastanowiło, jak odebrali zainteresowanie tematem i czy coś się na przyszłość z naszych pytań przyda do przemyślenia i może wdrożenia? 


@agat13 będziemy oczywiście zachęcać ekspertów do tego, ale zawsze najbardziej zależy nam na tym, żeby jak najszybciej odpowiedzieli na wszystkie pytania. To jest ich główna rola na AMA i na tym wszyscy skupiają siły 🙂 Drugą sprawą jest to, że często udział w AMA jest ich pierwszym zetknięciem z jakimkolwiek forum (w opcji aktywnego uczestnika).

Wszystko, co pojawia się w trakcie AMA przyjmowane jest przez ekspertów z ciekawością i refleksją - mają pod ręką głos bezpośrednio od klienta, z którego mogą czerpać do woli.

 


@slav72 napisał(-a)

czuję niedosyt gdyż były one w większości zdawkowe, oraz polegały na tym co już na forum znamy i wałkujemy od dawna np. "napisz wniosek o dorejonizowanie"


@slav72 bo na forum Wasza wiedza jest ponadprzeciętna 😉 A odnosząc się do "niedosytu", to rozumiem obydwie strony - z jednej rzeczywistość, która wymaga określonych działań ze strony klienta, z drugiej oczekiwanie, że mogłoby odbywać się to inaczej, sprawniej. Myślę, że wcześniej, czy później, pójdzie to w takim kierunku, aby było jednak łatwiej.

 


@maciejnet napisał(-a)

(...) chyba ze działa cenzura. 


@maciejnet to nie cenzura, ale faktem jest, że pewne tematy, procedury, umowy objęte są tajemnicą przedsiębiorstwa lub innym obostrzeniem czy ograniczeniem komunikacyjnym. Są też sprawy, które zwyczajnie wykraczają poza obszar odpowiedzialności danych ekspertów, więc nie są w stanie odpowiedzieć.

 

Wszystkie Wasze uwagi są cenne i jesteśmy za nie wdzięczni 🙂


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12909
  • 53069
  • 610

Dziękujemy za udział w AMA!

@Aśka_M Dzięki za odpowiedź i trzymamy za słowo, że owa ciekawość i refleksja przełoży się na ich częstsze wizyty na forum i odpowiedzi na nasze pozaamowe pytania. Już dziś zauważyłem dodanie konkretnej informacji przez jednego z Ekspertów na pytanie o przejętą sieć, co się naprawdę chwali...i daje nadzieję, że i Oni się włączą do ogólnego nurtu pomocy...