Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

AMA ▪ dostępność światłowodu ▪ Zasady


Zespół Nasz Orange
  • 2830
  • 10848
  • 150

AMA ▪ dostępność światłowodu ▪ Zasady

Dzień dobry 🤗

 

Na pytania w to wczesne popołudnie odpowiadać będą:

  • Grzegorz Kawałek
  • Mirek Bojarski
  • Paweł Filipczak
  • Artur Leszonek

 

Na tej sesji AMA możecie czerpać pełnymi garściami z wiedzy naszych ekspertów nt. dostępności i dostarczania sieci światłowodowej. Zwracam uwagę na to, że chodzi wyłącznie o światłowód, a nie np. o miedź czy urządzenia dostarczane z usługą. 😁

 

Poniżej krótki spis zasad wydarzenia, które odbędzie się w:

 

CZWARTEK 16 LUTEGO W GODZ. 13:00 - 16:00

 

                                                           📄📄📄📄📄📄📄📄📄📄📄

 

Podczas wydarzenia:

  • trzeba być zalogowanym na Nasz Orange, by zadać pytanie (więcej informacji o samej rejestracji konta możecie uzyskać tutaj)
  • pytania należy zadawać w tej kategorii (dostępnej dla wpisów tylko w trakcie wydarzenia) przez założenie nowego tematu
  • każde pytanie to osobny temat, który zostanie zamknięty i oznaczony po udzielonej odpowiedzi (w przypadku wątpliwości należy założyć kolejny temat). Obowiązuje konstrukcja dwóch wpisów: pytanie → odpowiedź. W tym miejscu mała prośba, by samemu nie odpowiadać na zadane przez kogoś pytanie 😏
  • ze względu na publiczny charakter wydarzenia nasi eksperci będą odpowiadali tylko na pytania niewymagające weryfikacji danych na koncie klienckim
  • możliwość zadawania pytań zakończy się o godz. 16:00
  • jeżeli będą pytania, na które podczas AMA nie zdążą odpowiedzieć nasi eksperci albo gdy odpowiedź będzie wymagała dodatkowej konsultacji - wtedy opublikujemy ją w ciągu kilku dni (reasumując - nie zostawimy pytania bez odpowiedzi)
  • jak zawsze trzymamy się Zasad Nasz Orange (pytania niemerytoryczne, wykraczające poza zakres tematyki AMA, mogą zostać ukryte)

 

Serdecznie zapraszamy! ❤️

Zespół Nasz Orange

6 ODPOW. 6

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

AMA ▪ dostępność światłowodu ▪ Zasady

No to startujemy...


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

AMA ▪ dostępność światłowodu ▪ Zasady

Udało się chodź chwilkę czasu wygospodarować, to trzeba zajrzeć na AMA 🤗


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

AMA ▪ dostępność światłowodu ▪ Zasady

Myślałem że nie zdążę na AMA i zadałem kilka pytań przez link nad ranem i tu dziwna sprawa, zadałem je będąc zalogowanym na forum, a po publikacji przez Zespół NO wyświetlają się jako Anonim 🤔, coś chyba jest niedograne...


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

AMA ▪ dostępność światłowodu ▪ Zasady

@slav72 jeżeli zadajesz pytania przez formularz, to zawsze są one anonimowe - nie podaje się tam nazwy użytkownika, nie ma też powiązania z kontem NO. Jeżeli chciałbyś, aby pytania były zadane konkretnie w Twoim imieniu, to jest jeszcze opcja przesłania ich do kogoś z zespołu NO 🙂


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

AMA ▪ dostępność światłowodu ▪ Zasady

@Aśka_M  a widzisz, zadałem pytania przez formularz gdyż myślałem że zrezygnowaliście z zadawania pytań przy pomocy Zespołu, trudno następnym razem będę pamiętał.


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

AMA ▪ dostępność światłowodu ▪ Zasady

Nie zrezygnowaliśmy 🙂 Dodaliśmy jedynie opcję zadania pytań anonimowo 🙂