Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Telia - problemy z pingiem


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Re: Telia - problemy z pingiem

@BORAX https://www.twitch.tv/esl_pl

 

@Wojcieszko to dobrze, ale pewnie Ci dali też ConnectBoxa, więc z deszczu pod rynnę, chipset puma6, możesz poczytać w necie, problem światowy. Tylko na YT stream Virtus.pro nie ma scinek, a ja tu i tu mam ok.. 🙂


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1047
  • 73

Re: Telia - problemy z pingiem

Stream działa jak na razie. Jednakże mam wolny dzień dzisiaj i w sumie cały siedzę na Twitchu. Dzisiaj są jakieś tam problemy. Widać to na czatach chociażby. RIP, czy słynne KA LE sypie się dzisiaj srogo tu i tam.

 

Czytałem o tym ConnecBox`ie, o Horizon`ie też. Z pracy jedna koleżanka odstąpiła nawet zaraz po podpisaniu umowy, bo miała wiele problemów. Zobaczymy co będzie dalej. Niestety ze starego Ubeee się nie dało już korzystać.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Re: Telia - problemy z pingiem

@-brtk- U mnie wszystko śmiga bardzo stabilnie na Twitchu. Światło 300/30


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 541
  • 204
  • 0

Re: Telia - problemy z pingiem

Nadal nie poprawiliście pingu do U.S. Jest w sumie gorzej niż było.

ertrter.pngWysoki i dość nie stabilny. Naprawdę, inni na bezprzewodowym badziewiu mają o 15 ms mniejsze  pingi niż ja i to pomimo dłuższej trasy. 132 ms do NY i 202 do LA to na światłowodach w Moskwie mają 😉 Tyle że właśnie mają z 1400km więcej trasy...

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 541
  • 204
  • 0

Re: Telia - problemy z pingiem

Zganiłem, ale też muszę pochwalić. W końcu zmieniliście trasę do Vodafone i już nie idzie zamulonym peercweurope i w końcu jest dobry ping i brak packetloss 😉 Git majonez 😛

 

fgdf.png


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 6
  • 0

Re: Telia - problemy z pingiem

Dobry 🙂 Moje 5gr. Dwa tygodnie poza domem. Wracam, siadam, chcę pograć, godz 12 i jak była kaszana tak jest dalej. Zero naprawy, zero poprawy. Później powiedzą, że mają przeciążoną sieć. Trzeba było mieć mniej klientów i stabilniejsze łącza.
Masz zamiar jakoś na to zareagować?  @HypsteRT Czy mam dalej dzwonić i słuchać, że macie przeciążoną sieć, a pozyskujecie nowych klientów. 🙂
#NOTOK
92.223.22.106
dziś.pngtrasa.png

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

Re: Telia - problemy z pingiem

Jeśli ktoś liczy że do każdego serwera na świecie będzie ping 0 ms, to tak nie będzie...

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 6
  • 0

Re: Telia - problemy z pingiem

Masz 100% racji, tylko, że orange nawet do swojego w moim przypadku traci pakiety 🙂


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Re: Telia - problemy z pingiem

@Piotrekk85 Tylko, że jak mają problemy z opóźnieniami, jako jedni z nielicznych, to niech się nie nazywają siecią nr #1 i siecią dla graczy, dla których stabilność łącza, niski ping i brak utrat pakietów to podstawa, bo to tak jakbyś nazywał się szewcem, a butów byś nie potrafił naprawić.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

Re: Telia - problemy z pingiem

To kwestia PR i reakcji na zgłoszenia. Niestety z poziomu obsługi klienta reakcje są małe. W skrajnej sytuacji wysyła się technika pod adres klienta co wg mnie jest szczytem rozrzutności jeśli chodzi o pieniądze. Kolejna kwestia to blokowanie użytkowników za nadużycia których w Orange wg mojej wiedzy nie ma.

W każdej sieci są problemy że serwis taki a owaki nie działa.