Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Swiatlowod i Netflix PSN


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Swiatlowod i Netflix PSN

Ja mam VDSL zsynchronizowany na 57Mbps, Fast mi pokazuje 16Mbps, a telewizor w aplikacji Netflixa ~5Mbps, nigdy nie pokazał więcej. Zgłaszałem to jako uszkodzenie, przyszli panowie następnego dnia, przełączyli kable i z 40Mbps zrobiło się prawie 60Mbps ale Netflix jak był słaby tak został słaby. 

 

W loginie nie mam /ipv6 bo mi na FRITZ!Box nie działało jak było z nim. 


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Swiatlowod i Netflix PSN

U mnie netflix też nie działa, 1,5 mb/ sek. z oboecanych 600!!! Usługi google również mulą niemiłosiernie. Umowę podpisałem we wrześniu 2017. Wczoraj udało mi się dodzwonić na infolinię- jest nadzieja, że to lodowa awaria.

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Swiatlowod i Netflix PSN

Jako ciekawostkę napiszę, że CDN Netflixa został zainstalowany w OPL - ipv4-c001-waw001-orangepl-isp.1.oca.nflxvideo.net 

 

U mnie leci max (czyli 300) 😉 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Swiatlowod i Netflix PSN

QN1973, jak u Ciebie sytuacja wygląda? Śmiga już?

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 389
  • 1752
  • 5

Swiatlowod i Netflix PSN

U siebie również potwierdzam poprawę. 280 z 300 na fast.com. Pewnie to wynik podpisanego porozumienia do nachodzącej oferty netflix w dekoderach Orange. Ciekawe jak to będzie działać na dekoderach tzn czy będzie jakość 4K i multisreen.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 164
  • 75
  • 0

Swiatlowod i Netflix PSN

Ludzie tylko potrafią narzekać ale gdy są zadawane konkretne pytania nie odpowiadają.

Ja mam umowę na ORANGE FIBER 600Mbits od prawie półtora roku i nie mam problemu z Netflix/Twitch/Youtube/PSN.

Trzeba przyznać ,że przepustowość korzystając z z najdroższej oferty miałem na poziomie 180-300Mbits ale widzę sytuacja już się poprawiła i ORANGE poprawił znacznie połączenie z NETFLIX.

Link do mojego pomiaru na dole i test jest przeprowadzany przy użyciu IPv4.Mnie także interesuje dlaczego PING w grach online World of Warcraft czy League of Legends wzrósł o 10-15ms bo było lepiej w tamtym roku czy może już IPv6 działa lepiej?

https://uploads.disquscdn.com/images/d8a5973a187244e656de02bf6cbfd38785cedb1b0ed9abe14de4b3bd5804964...

Anonim

Nie dotyczy

Swiatlowod i Netflix PSN

 Było ledwie 11Mb a jest takEmotikon: Bardzo szczęśliwy

Przechwytywanie1.PNG


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 9
  • 6
  • 1

Swiatlowod i Netflix PSN

Posiadam ftth 300mb/s oraz vdsl do 80mb/s na innym adresie. Obydwie usługi świadczone we Wrocławiu. 

Początkowo miałem identyczne problemy, bezprzewodowo jak i przewodowo. Ku mojemu zaskoczeniu najlepszym rozwiązaniem okazało się przełączenie funboxa na częstotliwość 5GHz i do dziś nie ma żadnego problemu. PSN czasem lubi dłużej pomyśleć podczas automatycznego łączenia z siecią, ale poskutkowało. Jak? Co się zmieniło? Nie mam bladego pojęcia, bo przecież po przewodzie też było, łagodnie mówiąc, poniżej wszelkiej krytyki Emotikon: Mrugający

 

Sprawdziło się na dwóch adresach, może i Wam poprawi przepustowość z serwerami. Kto wie 🙂

 

 

 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Swiatlowod i Netflix PSN

Zmiana częstotliwości WiFi często może pomóc - głównie przez zakłócenia w mieszkaniu powodowane przez inne sieci. Za to byłoby bardzo dziwne, gdyby szybkość przez WiFi była większa niż przez kabel. @Mariusz94, znalazłbyś chwilę, aby podłączyć się przez kabel i sprawdzić jak to teraz jest u Ciebie? Może to tylko zbieg okoliczności? W ostatnich miesiącach zrobiliśmy bardzo dużo usprawnień w działaniu sieci, także dotyczących PSN, więc o ile WiFi zależy głównie od konkretnego mieszkania i sprzętu to przez kabel powinno być git wszędzie 🙂

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 9
  • 6
  • 1

Swiatlowod i Netflix PSN

@Artur

 

W przyszłym tygodniu będę pod adresem gdzie mam FTTH, sprawdzę to raz jeszcze i dorzucę kilka zdjęć.

 

Pozdrawiam