Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z neostradą🆘

Anonim

Nie dotyczy

Problem z neostradą🆘

Witam po 6 miesiącach dobrze działającej linii zaczęły się dziać dziwne rzeczy czy to problem u mnie czy na centrali ?Czy teraz będę się bujał z naprawa  kolejne 5 miesięcy jak to było ostatnio ?

Przechwytywanie.PNG

Teraz po resecie funbox

Przechwytywanie1.PNG

I obecny stan

Przechwytywanie3.PNG

Dodam że system na stronie Mój Orange nie wykazuje problemu z linia czy wierzyć ?

23 ODPOW. 23

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z neostradą🆘

A składałeś jakieś zgłoszenia uszkodzenia lub reklamację?
Anonim

Nie dotyczy

Problem z neostradą🆘

Jeszcze nie  bo trwają jakieś prace na stronie Mój Orange A wczoraj nie chciałem tego zgłaszać bez sprawdzenia u mnie z kablami w mieszkaniu.

1.PNG

Anonim

Nie dotyczy

Problem z neostradą🆘

Udało mi się zgłosić przez Czat aplikacja jest nie użyteczna a przez strone się teraz nie da. 

Mam nadzieje że uszkodzenie zostanie usunięte za pierwszym razem.

@Anonim

Anonim

Nie dotyczy

Problem z neostradą🆘

Właśnie jest po naprawie linii taki jest efekt Emotikon: WściekłyPozostaje walka z Orange ciag dalszy.

Do wiadomości @MilenaPe 

W dniu 19.10 Zostało sprawdzone coś na centrali czyli nic

W dniu 20.10 Zadzwonił technik jak działa Internet i powiedział ze wczoraj coś poprawili przy polaczeniach kabli i wymienili port na centrali dziwne że przez cały dzień nie widziałem żeby router był rozłączony 

1.PNG


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z neostradą🆘

Złóż reklamację, jak masz zamknięte uszkodzenie.
Anonim

Nie dotyczy

Problem z neostradą🆘

@Piotrekk85Pisanie reklamacji nic nie daje nie raz pisałem i odpowiedz jest nie stwierdzono nic  z linia usługa działa prawidłowo. Na oczach technika się resetuje a no twierdzi ze nie widzi problem kto jest winy serwisant czy firma?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z neostradą🆘

Usługa ma swoje widełki i się mieści w nich. Kwestia ew. przejrzenia logów od zaplecza i ustalenia przyczyny a potem sprawdzenia możliwości poprawy.
Anonim

Nie dotyczy

Problem z neostradą🆘

@Piotrekk85Tylko że zrywanie połącznia co 3/5 minuty  to żaden problem ? Czy tez są na to widełki ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z neostradą🆘

Screeny co pokazujesz nie zawsze przekładają się na rozłączenie. Może trwa jakaś okresowa stabilizacja czy wiele innych przyczyn. Musisz trafić na kumatą osobę ew, pisz kolejne zgłoszenia najlepiej z dokładnym opisem.