Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

@Banan922 to spinguj sobie te dwa serwery z testu.

 

Tu masz Hiszpanie: 37.235.53.160

A tu NYC: 108.61.159.77

 

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 541
  • 204
  • 0

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

@-brtk-  Już to zrobiłem właśnie i o ile do NY idealnie wyliczyłem kraje przez jakie leci, to Hiszpania wyglądała mi na opentransit a leci telią, cóż, możliwe że wina hosta bo ping podskakuje już kilka hopów po tym jak kończy się telia.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

U mnie np. jest ładny ping aż nie dojdzie do cogentco, który nagle podwyższa ping do 80ms, więc tutaj nie musi być Orange winne, tylko trasowanie samego serwera.

 

 

Wklej swoje wyniki do NYC i tej Hiszpanii.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 541
  • 204
  • 0

Problemy na linii CS:GO > Światłowód


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

To też ciekawe skąd ta różnica w pingu do NY.. 🙂

 

Anonim

Nie dotyczy

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

 

 

 

Co ciekawe? To już z winy Telii co prawda, bo widzę w UPC to samo - ale do Nowego Jorku taki sam ping jak do Londynu 😜 


ESP.png


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 541
  • 204
  • 0

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

@-brtk-   Czyli sam widzisz - spośród wszystkich węzłów z jakich korzysta Orange to telia jest jednak najlepsza. Na pewno lepsza niż opentransit i rent.net. Przez opentransit ping do NY byłby 120-130.

 

Swoją drogą dziwne że u Ciebie idzie telią a ping jest 120+... tym bardziej że w Orange jest niższy o_O

Anonim

Nie dotyczy

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

RETN jest ukraiński, więc cud że w ogóle działa 😜 
A co do Telii - fakt, Telia najlepsza - ale co z tego, skoro Orange ma za małe pasmo z Telią i puszcza ogromną część ruchu przez opentransit - bo tam praktycznie nic za to nie płacą - to węzeł głównego Orange i tak, więc tam tak na prawdę ruch jest dla nich bezpłatny. Ale jego jakość, to już nikogo nie obchodzi ;]


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

@Anonim przeklamuje winmtr, do Londynu masz niższy ping, spinguj sobie to 80.91.249.10

 

@Banan922 dlatego napisałem, że ciekawe skąd ta różnica, tym bardziej, że mam do hbg 22-25ms...


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 541
  • 204
  • 0

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

@Anonim  Dokładnie. Poza tym pisałem wcześniej - telia udostępnia swój szkielet setkom dostawców w europie i na świecie, opentransit jest tylko dla Orange i tym bardziej dziwne że właśnie opentransit który jest 100 razy mniej obciążony - jest gorszy. Ping przez opentransit powinien być elegancki i nieskazitelny.