Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36153
  • 1366

Ograniczony transfer na zagraniczne serwery

Nikt tu nie kasuje nieprzyjemnych postów dot. Orange, są i całe wątki jak i ten jest przykładem. Jest jednak pewna granica słów powszechnie uważanych za niestosowne.

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 36
  • 26
  • 0

Ograniczony transfer na zagraniczne serwery


Piotrekk85 napisał(-a):
Nikt tu nie kasuje nieprzyjemnych postów dot. Orange, są i całe wątki jak i ten jest przykładem. Jest jednak pewna granica słów powszechnie uważanych za niestosowne.

Mam inne zdanie i nie widziałem by w tym wątku ktoś użył jakiś niecenzuralnych czy obraziwych słów - ale nie jestem tu cały czas a np. mój post w innym temacie został skasowany przez niejakiego Artura bo niby był nie na temat - oczywiście tak można sobie o wszystkich postach powiedzieć, ten sam Artur udzielił mi kilku rad i zablokował w jednym z wątków możliwość ustosunkowania się do jego wywodów ... jednym słowem Orange

Tutaj akurat chodziło mi o edytowanie cudzych postów :

Ograniczony transfer na zagraniczne serwery [ Edytowane ]
 

No i znowu się zepsuło.

Włączyłem aero2 z rapidu ciągnie 8Mb, a z Neostrady 0,6Mb

No szlag może trawić.

PS. W żywcu jest serwer "net24" i tyle wystarczy wpisać w beta.speedtest


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2808
  • 7009
  • 182

Ograniczony transfer na zagraniczne serwery


marecki1 napisał(-a):

Piotrekk85 napisał(-a):
Nikt tu nie kasuje nieprzyjemnych postów dot. Orange, są i całe wątki jak i ten jest przykładem. Jest jednak pewna granica słów powszechnie uważanych za niestosowne.

Mam inne zdanie i nie widziałem by w tym wątku ktoś użył jakiś niecenzuralnych czy obraziwych słów - ale nie jestem tu cały czas a np. mój post w innym temacie został skasowany przez niejakiego Artura bo niby był nie na temat - oczywiście tak można sobie o wszystkich postach powiedzieć, ten sam Artur udzielił mi kilku rad i zablokował w jednym z wątków możliwość ustosunkowania się do jego wywodów ... jednym słowem Orange

Tutaj akurat chodziło mi o edytowanie cudzych postów :

Ograniczony transfer na zagraniczne serwery [ Edytowane ]
 

No i znowu się zepsuło.

Włączyłem aero2 z rapidu ciągnie 8Mb, a z Neostrady 0,6Mb

No szlag może trawić.

PS. W żywcu jest serwer "net24" i tyle wystarczy wpisać w beta.speedtest


A może wystarczy pisać bez wykropkowanych wulgaryzmów ?


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 36
  • 26
  • 0

Ograniczony transfer na zagraniczne serwery


Katani1 napisał(-a):

 

A może wystarczy pisać bez wykropkowanych wulgaryzmów ?


A może więcej precyzji gdzie ktoś wykropkował wulgaryzmy ????? bo rozumiem że masz na myśli moją skromną osobę ????


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2808
  • 7009
  • 182

Ograniczony transfer na zagraniczne serwery


marecki1 napisał(-a):

Katani1 napisał(-a):

 

A może wystarczy pisać bez wykropkowanych wulgaryzmów ?


A może więcej precyzji gdzie ktoś wykropkował wulgaryzmy ????? bo rozumiem że masz na myśli moją skromną osobę ????


Sorry, przypadkiem wtargnąłem w tą dyskusję. Posty są już edytowane, więc nie wiem 😞


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Ograniczony transfer na zagraniczne serwery

@marecki1

 

Najbardziej wartościowe testy są tylko i wyłącznie po kablu 🙂


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 17
  • 1
  • 0

Ograniczony transfer na zagraniczne serwery

Mam niezamknięte zgłoszenie z 20 czerwca.
Zastanawiam się czy jeżeli usterka jest długotrwała to można zrezygnować z usługi.

Pełna "profesjonalizmu","wykwalifikowana" kadra "inżynierska" nadal naprawia usterkę. Co ciekawe "kompetentna" osoba o "nieskazitelnej erudycji" pracująca na jakże "pomocnej" infolinii nie potrafiła doczytać się gdzie ta usterka i kiedy zostanie usunięta.
Wydało mi się to dziwne gdyż ich pracę można określić jedynie słowami "rzetelność" oraz "fachowość". Po krótkich przemyśleniach doszedłem do wniosku że problem leży w moim odbieraniu "czytelnych" komunikatów.


Dziś rano do Suchej.B - Sumernet 15Mb
Do Żywiec (i wszędzie) e-net24 - 1,5Mb
Rapidu 0,7



Anonim

Nie dotyczy

Ograniczony transfer na zagraniczne serwery

@Snake2929, korzystasz z internetu, więc wszystko masz podane na tacy. Wystarczy wejść w odpowiednie zakładki

orange.pl > Dla osób prywatnych > Obsługa > Pomoc techniczna

gdzie możesz prześledzić wszystkie dokonane przez Ciebie operacje, łącznie z określeniem Twojego zgłoszenia. Tak na przyszłość, proponuję wykonywać screeny, bądź wycinki. Można to użyć w dowolnej formie, jako dowód w trakcie kontaktów z fachowcami z Orange. To naprawdę tak niewiele i bez niepotrzebnych emocji można wyjaśnić wiele spraw.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Ograniczony transfer na zagraniczne serwery

@marecki1 Pozwolę sobie odnieść się do Twoich zarzutów odnośnie cenzury. Wpis, który przytaczasz to właśnie idealny przykład na to o czym napisał @Katani1 - użycie wulgaryzmu, z ominięciem automatycznego filtra, przez podanie niepełnego/zmodyfikowanego słowa, takie wpisy są oczywiście edytowane.Tak samo edytujemy wpisy, które zostały zgłoszone przez innych członków społeczności, umieszczone w nieodpowiedniej kategorii, zawierające rażące błędy czy nieczytelne/niezrozumiałe, jednak jak sam zauważyłeś autor zawsze otrzymuje od nas powiadomienie co i dlaczego zostało zrobione. Jeśli się z tym nie zgadza, zawsze może odpowiedzieć na taką wiadomość. Ale kończmy ten offtop, bo sam będę musiał usunąć nasze wpisy. Emotikon: Szczęśliwy Jeśli nadal masz wątpliwość, chcesz podyskutować o tym jak działa moderacja, rozpocznij temat w kategorii o społeczność.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 17
  • 1
  • 0

Ograniczony transfer na zagraniczne serwery

Gdy przyjechali do mnie "fachowcy" z Orange, pokazałem na żywo przy pomocy zdalnego pulpitu jak chodzi usługa u mnie, a jak chodzi na komputerze także z Orange 15km dalej.

 

Odpowiedzieli mi że to nie jest wina "solidej" neostrady, a owego podłego usługodawcy "X" który to w nikczemny sposób blokuje dostęp do mojego komputera.

Pomyślałem więc "kurka wodna", dobrze prawią i jako osoba z hipochondrią internetową przeginam żądając bezpodstawnie nienależnych mi usług.

 

Problem w tym że matka moja uzależniona od niewłaściwych treści jakimi są tureckie seriale, przejawia postawę roszczeniową, która wywiera na mnie negatywny wpływ.

Dziękuję za sugestię, myślę że podczas rozmowy z "ekspertem" z infolinii, będę podpierał swoją argumentację wykonanymi screenami.