Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

Staram się Ci pokazać, że każda firma robi co jej się opłaca. Niestety rządzący nie chcą uznać internetu jako usługi powszechnej tak aby kto chce ją miał (podobnie jak podłączany jest prąd do domu).

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

Rozumiem, ze firmie opłaca się stracić klienta. Pogratulować strategii.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

To zależy od wielu czynników.
Anonim

Nie dotyczy

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

@Kierus57Ja mam telefon do kierownika DM ale temat stoi w miejscu pozostaje inny operator.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

@AnonimPrzykre.

Anonim

Nie dotyczy

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

@Kierus57Jutro wykonuje ostatni telefon.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

Całej Polski nie okabluje się w kilka miesięcy. Ostatnio Orange ogłosiło, że do 2020 podłączy 5 mln gospodarstw domowych do światłowodu. Jeśli obecnie jest ich 15 mln (dane gus) to pokazuje że to wszystko potrwa lata. Szkoda, że inni operatorzy tyle nie inwestują w sieć.
Anonim

Nie dotyczy

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

@Piotrekk85Zobacz na ofertę czy Orange przebije ceny  http://jmdi.pl/oferta-internet/


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

A kto powiedział, że Orange jest najtańsze? Tylko w pakiecie z co najmniej 2 komórkami.
Anonim

Nie dotyczy

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

@Piotrekk85, ja mam troszkę odmienne spojrzenie na problem. Mów, co chcesz, ale najwięksi gracze na rodzimym rynku, przez długie lata tkwiły w stagnacji. Dopiero wolnorynkowa konkurencja, wymusiła określone działania. Postęp technologiczny, to jedno, a dotychczasowa infrastruktura to drugie. U nas w gminie zainwestowano ileś lat temu w radiówkę. Stoi kilka masztów, a po jakimś czasie ułożono kable miedziane. Na tej samej podziemnej infrastrukturze można dołożyć kable światłowodowe, tak samo, jak wygląda to w sieci wodociągowej. Wymiana rur azbestowych na nowszą technologię to można, a tego nie? To tylko przykład. Tauron też na starej infrastrukturze dokonuje wymiany sieci drutów na kable. Można?