Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 23, Pasjonat
  • 1848
  • 3781
  • 19

Zatrzymane chwile

Co Ty nie powiesz @burebusek Emotikon: Wściekły

Lupę też mam, i przyglądałam się dobrze profilowi Agnieszki - ale nie zauważyłam cobym się pomyliła ( no chyba że moja lupa za słaba jest Emotikon: Język a mopa to ja mam raczej chyba czystego Emotikon: Szczęśliwy przynajmniej tak mi się wydaje, a może źle widzę Emotikon: Mrugający he he Emotikon: Język

Poziom 30, Ekspert
  • 7275
  • 7293
  • 72

Zatrzymane chwile

@wscieklaewkanapisał(-a)

Co Ty nie powiesz @burebusek Emotikon: Wściekły

Lupę też mam, i przyglądałam się dobrze profilowi Agnieszki - ale nie zauważyłam cobym się pomyliła ( no chyba że moja lupa za słaba jest Emotikon: Język a mopa to ja mam raczej chyba czystego Emotikon: Szczęśliwy przynajmniej tak mi się wydaje, a może źle widzę Emotikon: Mrugający he he Emotikon: Język

@wscieklaewka , ile pomarańczowego! A Ty nie widzisz? @Bartek_Orange  i @Agnieszka_MO 

Ewcia.PNG

Już przebierają nóżkami, a @Wiktor  gdzieś "łazi" po innych wątkach, zamiast wyciągnąć tubę na wierzchEmotikon: Mrugający

Poziom 18, Komentator
  • 63
  • 112
  • 0

Zatrzymane chwile

O proszę, drugi Guru na NO,

Misiek-Guru.JPG

a gdzie owacje?

Poziom 40, Guru *****
  • 25126
  • 13501
  • 1137

Zatrzymane chwile

Gratki @Misiek62 Emotikon: Szczęśliwy
.
Poziom 26, Specjalista
  • 3897
  • 3142
  • 35

Zatrzymane chwile

Gratuluje@Misiek62 😀

Mój wpis był dla Ciebie przydatny? Kliknij rozwiązanie

Poziom 36, Guru *
  • 3785
  • 5506
  • 136

Zatrzymane chwile

Dzięki

Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Oznacz jako rozwiązanie" - pod moim postem | Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Dziękuję; Pozdrawiam Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Zespół Nasz Orange
  • 1505
  • 2377
  • 46

Zatrzymane chwile

Gratulacje!

👏👇👇👇👇👇👇👇👏

👉 Poziom 36, Guru * 👈
   👏👆👆👆👆👆👆👆👏

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Jestem na urlopie do 17.12. W razie ważnych spraw pisz do Bartka, Rafała, Wiktora lub Kingi.

Zespół Nasz Orange
  • 537
  • 1803
  • 4

Zatrzymane chwile

Przyłączam się do gratulacji Emotikon: Szczęśliwy
@Misiek62 Twoja aktywność, zaangażowanie i wiedza zdecydowanie zasługują na miano Guru Emotikon: Szczęśliwy
Dziękuję Ci, że pomagasz innym i tworzysz przyjazną atmosferę w naszej pomarańczowej Społeczności Serce

Poziom 30, Ekspert
  • 1865
  • 1891
  • 116

Zatrzymane chwile

@Misiek62  Również gratuluję 🎊 

Poziom 30, Ekspert
  • 7275
  • 7293
  • 72

Zatrzymane chwile

@Misiek62 , odtąd będę chodził do Ciebie na lekcje medytacji moja ikono od zarania, czyli moich pierwszych kroczków na forum NO Emotikon: Bardzo szczęśliwy  Serdecznie Ci gratuluję z całego serca, bo zasłużyłeś sobie swoją postawą na to zaszczytne miano Serce Emotikon: Bardzo szczęśliwy