Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile


@Piotrekk85napisał(-a)
Oj tam - mnie nie będzie to będzie łatwiej 😛

Który to już raz piszesz... Nawet o tym nie myśl 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Zatrzymane chwile

Bo pewnie dziś lub jutro poziomki się skończą, a 41 i 42 ma zespół NO 🙂

41.PNG


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Zatrzymane chwile

@Misiek62  3 😄 @Anonim  z początku patrzałem na rangi ale @Piotrekk85  i @Misiek62  pokazali mi że ranga nie istotna tylko przyjemność i radość że komuś można pomóc i że jest super atmosfera i naprawdę fajni tu ludzie są nawet @burebusek którego czasem no nie rozumiem czy chce obrazić czy żartuje Panie Bronku nie chce obrazić 🙂
@Piotrekk85mam nadzieje że jesteś i zostaniesz z nami dla tego że miło z nami i że  rangi to tylko rangi   i nie zależy ci na nich ^.^

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

@Citi2017  zdobywanie "Rang" z czasem zniechęci, bo początkowo jest łatwo, jak "Eksperta" zaliczysz, już sporo trudniej, krótkodystansowcy szybko polegną 😉

Te wszystkie "Rangi" i "Odznaki/ Trofea" to tak dla umilenia pobytu na NO, tak to trzeba odbierać, wtedy bez spinki na NO piszesz i się dobrze bawisz, bo o to tu głównie chodzi 😉


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Zatrzymane chwile

Gorzej, że dla Programu Herosi trzeba w półroczu "złapać" ileś rozwiązań 😉 ale i bez tego "da się żyć" 😉 
no i jest też ranga "Przyjaciel " dla "byłych" 😄 też fajna.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Zatrzymane chwile

Nie zależy, ale jak człowiek kiedyś doszedł do końca, a potem były kolejne poziomy - to już będzie drugi koniec 🙃
Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

@Rafał , uśmiałem się szczerze Emotikon: Bardzo szczęśliwy "Macie szansę odlecieć w kosmos" Emotikon: Mrugający Guru Was pokona w tym Matrixie Emotikon: Język i będzie dzierżył władzę niepodzielną Emotikon: Bardzo szczęśliwy Co byśmy bez Was zrobili? Zróbcie coś, działajcie! Poziomy generalskie obszyjcie brązowymi, potem złotymi wszywkami, bursztyn z nad Bałtyku rozdawajcie...cokolwiek Emotikon: Mrugający

 A do Ciebie @Citi2017  mam prosty przekaz...nie bój żaby i zastosuj przykazanie miłości. Masz dziewczynę i ją kochasz, a nas miłuj jak siebie samego...po swojemu...raz lajkiem, raz jęzorem potraktuj, ale wytrzeszcz też oczy i wyraź swoje emocje emotkami...my to odczytamy w jakim jesteś nastroju. Nie musisz być zawsze miły, bo każdy z nas ma swoje za uszami. No, kto pierwszy spróbuje wrzucić kamyczek do mego ogródeczka? Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Zatrzymane chwile

@Anonim  ty dziś mówisz jak człowiek no no aby tak częściej ^.^

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

@Citi2017 , mam taką złotą myśl dla "wszechwiedzących"-nie pojmiesz zawiłości tego świata i głupim umrzesz. Stąd, nie wysilam się, by dogodzić każdemu, a rafy staram się omijać. Jak Ci coś we mnie nie spasi, też tak rób. Bywa, że zniżam się i dostosowuję do sytuacji, niekoniecznie w duchu nie myśląc inaczej. Widziałeś dzisiaj w mediach człowieka, który przewrócił się na torach? To jest większym problemem (tumiwisizm), niż stwierdzenie, że jest się człowiekiem. Skoro Stwórca dopuszcza nas do czynienia dobra, to czemu mamy robić na przekór? Zatrzymaj chwilę, wstrzymaj oddech i spójrz wokół Emotikon: Mrugający


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Zatrzymane chwile

powiedział bym coś ale w język się u gryzę