Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 54
  • 43
  • 0

Problem z "Mój Orange" apk.

Capture+_2018-02-04-19-48-49.jpg


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4795
  • 121

Problem z "Mój Orange" apk.

...u mnie jest podobnie, ale to pewnie problem po stronie konta na www. Ostatnio coś się posypało...

Anonim

Nie dotyczy

Problem z "Mój Orange" apk.

@mabud73Czy chciał byś żebyś nie miał dostępu do konta bankowego tyle dni?


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4795
  • 121

Problem z "Mój Orange" apk.

@Anonim, nie porównujmy konta bankowego do apki MO. Poza tym, przy niedziałającej aplikacji istnieje alternatywa...www

Anonim

Nie dotyczy

Problem z "Mój Orange" apk.

@Damian_zg89, ze swej strony podpowiem Ci, co należy zrobić, by appka działała prawidłowo. W opcji telefonu musisz dać wszystkie uprawnienia dla niej, by wszystkie pokazane przez Ciebie miały checkbok na zielono. W moim to są trzy pozycje w ustawieniach aplikacji. Dodatkowo, jak miałem na czerwono, jak u Ciebie, to miałem sugestię podpowiedzi, by przejść do ustawień. No i działa (4.1.1):smileyhappy:


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 54
  • 43
  • 0

Problem z "Mój Orange" apk.

Dałem wszystko na zielono i kiszka. Dałem na czerwono to samo. Wyczyściłem ceche i inne bzdety apki i nic. Tak jak pisał 


Zespół Nasz Orange
  • 2976
  • 12404
  • 151

Problem z "Mój Orange" apk.

@Damian_zg89

czy omawiany w tym temacie problem nadal występuje?
Wdrożona na początku lutego poprawka powinna wyeliminować niektóre błędy.

Jeśli chodzi o komunikat (Wymagana autoryzacja) na kafelku - to trzeba się upewnić co na portalu Mój Orange w sekcji Zabezpieczenia mamy zaznaczone:

dodatkowa autoryzacja dla apkidodatkowa autoryzacja dla apki


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 54
  • 43
  • 0

Problem z "Mój Orange" apk.

Cześć. Czy problem nadal występuje, to odpisze Ci później, gdy zainstaluje apke ponownie. Co do tej sekcji z autoryzacją jak na twoim screenie z poziomu pc na moim mój Orange jej nie widzę.

 

edit. Nadal tak samo 😞


Bez tytułu.jpg


Zespół Nasz Orange
  • 2976
  • 12404
  • 151

Problem z "Mój Orange" apk.

Dzięki @Damian_zg89 za info zwrotne.

W tej sytuacji będzie konieczna analiza Twojej kartoteki (numerów). W rozmowie (najlepiej na czacie!) doradca będzie potrzebował takich danych jak:

  • nr tel.
  • sposób logowania ('Szybki podgląd' czy pełne logowanie)
  • data i godz. wystąpienia błędu (mam tutaj głównie na myśli ukazanie się kafelka z napisem "Brak danych" - najlepiej ostatni taki przypadek)
  • wersja i nazwa systemu na aparacie komórkowym /[edit]: oczywiście też producent i model telefonu 🙂
  • w jaki sposób aparat jest połączony z internetem (3G/LTE czy wi-fi)

To powinno wystarczyć.

Wszystko wskazuje na to, że konto masz już w Nowym Mój Orange. Tam tej funkcjonalności (raczej - bo nie jestem do końca pewien) po prostu nie ma... Ale się jeszcze upewnię :). W każdym razie - ten trop zostawmy Mrugający robot.


Zespół Nasz Orange
  • 2976
  • 12404
  • 151

Problem z "Mój Orange" apk.

Jeszcze dopowiem co nieco Bardzo szczęśliwy mężczyzna do wcześniejszego ↑ wpisu (w kwestii dodatkowej autoryzacji zarządzanej z poziomu konta na www). Otóż w tym obszarze (na obecną chwilę) nie ma integracji Nowego Mój Orange z aplikacją mobilną. A zatem ten trop był błędny.

▬▬▬

Pokaż szczegóły
Jeszcze na marginesie Mrugający robot przypomnę jedną z najpożyteczniejszych zasad panujących na NO:
Jak rozmawiać na Nasz Orange? Jak rozmawiać na Nasz Orange?