Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Anonim

Nie dotyczy

Prace planowane na Mój Orange

Gdybym nie miał potrzeby sprawdzania konta, pewnie umknęłoby mojej uwadzeEmotikon: Język Ilu klientów dzisiaj "pocałowało klamkę"? Proszę, kto wie, niech się podzieli informacją.

Przechwytywanie.PNGprace.PNG


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 4
  • 0

Prace planowane na Mój Orange

Od rana próbuje się zalogować i nic. Ciekawe ile to potrwa. Jak na złość zablokowałam kartę SIM i potrzebuje puk.

Anonim

Nie dotyczy

Prace planowane na Mój Orange

@Anonim, @Inkaaw funkcjonowanie portalu powinno zostać przywrócone w poniedziałek około godziny 8:00.

 

@Inkaawjeśli pamiętasz kod abonencki to PUK uzyskasz na infolinii. (połączenie płatne zgodnie z cennikiem Twojej oferty)

Anonim

Nie dotyczy

Prace planowane na Mój Orange

@Anonim, dobre i to. DziękujęEmotikon: Szczęśliwy


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Prace planowane na Mój Orange

Po urlopie chciałem sprawdzić, ile zużyłem roamingu a tu niespodzianka - najpierw musiałem się na nowo zalogować do MO (mam wersję 4.1, Andorid 5.1), a potem w usługach mobilnych dostałem "Coś posło nie tak" i mam wszędzie "Brak danych". Ponowne wejście, wyjście, wylogowanie, zalogowanie (numerem stacjonarnym) nic nie pomogło - informacji związanych z kontem mobilnym (dane, pakiety, terminy itd.) brak.

Za to czat zadziałał migusiem i poszło zgłoszenie... coś ktoś przyuważył podobnego?


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Prace planowane na Mój Orange

Ja wczoraj napotkałem na komunikat: "Brak danych". Ale po pewnym czasie przestał się już pojawiać. Teraz i konto stacjonarne, i mobilne śmigają aż miło ;-).
A czemu 4.1? Szczęśliwy mężczyznaZaskoczony mężczyzna


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Prace planowane na Mój Orange

4.1 - z niechęci do zmian jeśli nie muszę (a powinienem?), z lenistwa, z braku wiedzy o nowszych wersjach...

Nadal "Brak danych".


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Prace planowane na Mój Orange

Długi weekend - prace planowe o których nikt nie raczy uprzedzić?...

Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Prace planowane na Mój Orange

O pracach planowych nie słyszałem. Jednakże jest teraz problem i trwają prace naprawcze.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Prace planowane na Mój Orange

Znowu grzebią...🤔IMG_20190118_140714.jpg