Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32434
  • 36764
  • 1369

Nicesportspl.com

A na mój Orange nie masz potwierdzenia?

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 54
  • 60
  • 0

Nicesportspl.com

to ma być dowód? zepsuła im się plaforma, która zrobiła wszystko automatycznie i to ma być dowód?

To jest taki dowód jak otrzymany sms, dowód,że ściągnęli mi kasę, a nie że cokolwiek zamawiałam


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32434
  • 36764
  • 1369

Nicesportspl.com

W przypadku usług elektronicznych to jest potwierdzenie ze strony Orange.
Poza tym wykaż winę Orange co do aktywacji - to jak najbardziej taka reklamacja jest do rozpatrzenia przez Orange.

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 54
  • 60
  • 0

Nicesportspl.com

W taki sposób można każdemu potrącić za wszystko...niezły sposób na biznes....


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 74
  • 15
  • 0

Nicesportspl.com

Ty pracujesz w dziale prawnym Orange? Czy w technicznym?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32434
  • 36764
  • 1369

Nicesportspl.com

Nie pracuję w Orange.
Anonim

Nie dotyczy

Nicesportspl.com


dytko napisał(-a):

 


Rozumiemy, że uruchomienie usługi mogło nastąpić przypadkowo. Nie posiadamy jednak uprawnień, aby ocenić czy aktywacja serwisu została dokonana przez Panią w sposób świadomy, przez pomyłkę lub osobę trzecią.




@dytko@ManitoA jak to zrozumieć ?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 74
  • 15
  • 0

Nicesportspl.com

Nie pracujesz w Orange? Dziesiątki Twoich wypowiedzi, prawie każda biorąca stronę Orange i to robisz za darmo w wolnym czasie?

 

Dzięki Twoim wpisom część komentujących może zrezygnować z reklamacji i dalszego ubiegania się o swoje prawa, to zysk finansowy dla Orange.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 54
  • 60
  • 0

Nicesportspl.com

Należy to rozumieć tak, ze Orange uważa, iż uruchomienie usługi przeze mnie jest oczywiste i nie podlega dyskusji

A ja nie mogę przecież udowodnić, iż w czasie gdy  dostałam od orange sms sprawdzałam jak jeżdżą autobusy i do której jest biedronka otwarta


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32434
  • 36764
  • 1369

Nicesportspl.com

@Manito: ja się Ciebie nie pytam co robisz, z kimś śpisz itp więc proszę skończmy wątek dotyczący mnie. Od początku piszę, że jeśli ktoś nie miał guzika "zamawiam i płacę" ma złożyć reklamację. W przeciwieństwie do niektórych i zanim pojawił się wpis od @Artur wskazywałem ścieżki by kontaktować się z dostawcą usługi a nie Orange. Równie dobrze reklamację można złożyć u producenta telefonu (bo wyprodukował telefon), Internal Backbone (to jest rejestrator domeny), w Google (bo reklamy były wyświetlane w Google AdWords), właściciela konkretnego serwisu gdzie była reklama (bo nie kontroluje treści reklam),.... takich tworów można szukać wiele.