Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Samsung galaxy j5 2017 kolor srebrny

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 84
  • 77
  • 0

Samsung galaxy j5 2017 kolor srebrny

► Temat, ze względu na charakter omawianego zagadnienia, został przeniesiony z kategorii Telefony i tablety - Moderator Wiktor ◄

 

Witam

 

a czy jeszcze będzie dostępny telefon samsung galaxy j5 2017 kolor srebrny lub kolor złoty ?.

 

Proszę odpowiedzi

 

Pozdrawiam

Piotr Tomaszewski

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 21
  • 2

Samsung galaxy j5 2017 kolor srebrny

Tego nikt tu ani nawet w Orange nie wiedzą. 

Powiem więcej,  jeżeli chodzi o dostępność urządzeń to w Orange jedna wielka porażka. Śmieszne to tym bardziej ze jest to sezon świąteczny a operator ma braki magazynowe. 

Nie rozumiem po co wrzuca Orange cennik z urządzeniami skoro 95% pozycji z cennika nie ma i nie będzie. To jest jedna wielka żenada. Zawracanie sobie głowy ze strony klienta.

Wczoraj i dziś próbowałem dowiedzieć się w bok o PS4 w love. Może mam pecha, bo nie potrafią odpowiedzieć i stosują taktykę wyciszania się w celu ustalenia dostępności a po chwili kończą połączenie. I maja czelność wysyłać SMS z podziękowaniem za kontakt.

 

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 21
  • 2

Samsung galaxy j5 2017 kolor srebrny

Tego nikt tu ani nawet w Orange nie wiedzą. 

Powiem więcej,  jeżeli chodzi o dostępność urządzeń to w Orange jedna wielka porażka. Śmieszne to tym bardziej ze jest to sezon świąteczny a operator ma braki magazynowe. 

Nie rozumiem po co wrzuca Orange cennik z urządzeniami skoro 95% pozycji z cennika nie ma i nie będzie. To jest jedna wielka żenada. Zawracanie sobie głowy ze strony klienta.

Wczoraj i dziś próbowałem dowiedzieć się w bok o PS4 w love. Może mam pecha, bo nie potrafią odpowiedzieć i stosują taktykę wyciszania się w celu ustalenia dostępności a po chwili kończą połączenie. I maja czelność wysyłać SMS z podziękowaniem za kontakt.

 

 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2002
  • 6148
  • 69

Samsung galaxy j5 2017 kolor srebrny

Jeszcze dziwniejsze jest to, że nie ma opcji "powiadom kiedy dostępny" żeby dostać powiadomienie na email. Kiedyś to było i dzięki temu upolowałem tela w sklepie. Kolejny pomysł na pomysł? 😉


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 84
  • 77
  • 0

Samsung galaxy j5 2017 kolor srebrny

Witam a czy jeszcze będzie dostępny telefon samsung galaxy j5 kolor srebrny

 

Proszę odpowiedzi


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 21
  • 2

Samsung galaxy j5 2017 kolor srebrny

Myślę że będą bo skoro j3 (2016) są jeszcze dostępne wiec i j5 (2017) powinno być.  Może popytaj w salonach.  


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 84
  • 77
  • 0

Samsung galaxy j5 2017 kolor srebrny

aha rozumiem i bardzo dziękuje za odpowiedzi

 

Pozdrawiam

Piotr Tomaszewski