Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kiedy może spaść cena telefonu ?

ROZWIĄZANE

Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Kiedy może spaść cena telefonu ?

@medzik 

 

Jeżeli masz może jeszcze pytania to z chęcią na nie odpowiem,jeśli nie to oznacz odpowiedź w wątku jako rozwiązanie.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Kiedy może spaść cena telefonu ?

@DawidOrange  ja trochę z innej beczki ale po Twoim poście nie mogłem się powstrzymać. 😉

 

Te Wasze proszenie o oznaczenie odpowiedzi jako rozwiązanie czy opis przy profilu jest śmieszne  😜😜😜

 

 

@medzik  nie da się mieć wszystkiego za grosze  😁

Niestety ale skończyły się czasy tanich abonamentów.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Kiedy może spaść cena telefonu ?


@PARANOJAnapisał(-a)

@DawidOrange  ja trochę z innej beczki ale po Twoim poście nie mogłem się powstrzymać. 😉

 

Te Wasze proszenie o oznaczenie odpowiedzi jako rozwiązanie czy opis przy profilu jest śmieszne  😜😜😜

 

 

@medzik  nie da się mieć wszystkiego za grosze  😁

Niestety ale skończyły się czasy tanich abonamentów.


Widzisz @PARANOJA  prośba o oznaczenie nie do końca jest tylko w interesie tego co napisał posta zawierającego rozwiązanie, ale w założeniu sposobu prowadzenia Nasz Orange, ma ułatwić innym zainteresowanym daną sprawą, problemem, znalezienie rozwiązania. 

 

🔔Edit: Kontynuacje wątku o rozwiązaniach znajdziecie TUTAJ - moderator Kinga


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Kiedy może spaść cena telefonu ?

Za S9 w Listopadzie 2018 płaciłam 2500pln, natomiast za S10 w listopadzie 2019 3500pln, różnica więc jest ogromna, ale w wydajności również np.  4GB do 8GB RAM. Dodatkowo główny konkurent - Huawei został poważnie "naruszony" przez Donalda z USA 🙂

Galaxy S11 ma wyglądać mniej więcej tak

https://www.4gsm.pl/Samsung-galaxy-s11-i-s11-kiedy-premiera-i-co-nowego-nam-zaoferuje-blog-pol-15766...

 

jest szansa że trochę po jego premierze - w marcu cena s10 spadnie do około 2500pln 

Anonim

Nie dotyczy

Kiedy może spaść cena telefonu ?


@MysiaMlodanapisał(-a)

Za S9 w Listopadzie 2018 płaciłam 2500pln, natomiast za S10 w listopadzie 2019 3500pln, różnica więc jest ogromna, ale w wydajności również np.  4GB do 8GB RAM.

jest szansa że trochę po jego premierze - w marcu cena s10 spadnie do około 2500pln 


Bardzo optymistyczny spadek ceny S10 przewidujesz, chyba że chodzi o najuboższy w RAM i ROM model 😊


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 57
  • 51
  • 0

Kiedy może spaść cena telefonu ?

Będą jeszcze obniżki cen S10 czy nie ma już co liczyć na to i brać teraz póki jeszcze są te telefony ?


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Kiedy może spaść cena telefonu ?

@medzik  Może cena spać lub być promocja na Wielkanoc jakaś wyprzedaż tak na 50%, bo tak jakoś nas święta zawsze bywa.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 57
  • 51
  • 0

Kiedy może spaść cena telefonu ?

Czyli na ten moment taniej już nie będzie ?


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Kiedy może spaść cena telefonu ?

@medzik  Jeśli ci teraz chodzi, w tym momencie to raczej nie spadnie, cena telefonu.

Anonim

Nie dotyczy

Kiedy może spaść cena telefonu ?


@medziknapisał(-a)

Czyli na ten moment taniej już nie będzie ?


@medzik, poszperałem troszkę, a Ty wykonaj resztę. Niektóre pozycje dostępności konkretnych modeli i marek w oferowanych wariantach uzyskasz po zdecydowaniu się na Twój wybór. Są wtedy dostępne do 28 sekund i uwierz mi, to działa. Oddzwonią na bank! Ja Ci natomiast wskażę pewne możliwości wyboru, jak chociażby Extra box S10 i dwa linki

Mowa też jest o kwocie 360 i 240 zł mniej, tylko musisz się sam postarać wybrać, czy wyłuskać z ofert

https://www.orange.pl/lp/extra-box


https://www.orange.pl/sklep

S10.PNG