Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ile wyniesie kaucja w Orange za zakupienie iPhone 14 Pro Max 256 GB? Kiedy jest zwracana?


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2052
  • 11589
  • 52

Ile wyniesie kaucja w Orange za zakupienie iPhone 14 Pro Max 256 GB? Kiedy jest zwracana?


@abcdefghnapisał(-a)

Mam zadłużenie, ale wynosi ono kilka procent dochodu. Przy składaniu zamówienia nie ma informacji o kaucji, ale po 2-3 dniach dostaję maila, że nie udało się zrealizować zamówienia. W infolinii pan powiedział mi, że przyczyną może być, że JDG jest zarejestrowana krócej niż rok.


Pozostaje salon firmowy Orange i tam to załatwisz od ręki, sklep internetowy Orange będzie odrzucać zamówienia 😎


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2018
  • 5436
  • 183

Ile wyniesie kaucja w Orange za zakupienie iPhone 14 Pro Max 256 GB? Kiedy jest zwracana?

Jeśli zamówienia na odległość są odrzucane to albo odmowa albo kaucja.
W salonie może być również odmowa, może być kaucja lub propozycja wyższej pierwszej wpłaty. Konsultant odpowie.
Każdy klient jest weryfikowany indywidualnie.
Kaucja zawsze jest zwracana po zakończonej umowie.
Do czasu spłaty telefonu nie jesteś jego właścicielem tylko Orange.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 18
  • 0

Ile wyniesie kaucja w Orange za zakupienie iPhone 14 Pro Max 256 GB? Kiedy jest zwracana?

Właścicielem jest Orange? To znaczy, że nie dostałbym faktury zakupu z całą kwotą telefonu? Bardziej to leasing przypomina.


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 3691
  • 19

Ile wyniesie kaucja w Orange za zakupienie iPhone 14 Pro Max 256 GB? Kiedy jest zwracana?

@abcdefgh dostaniesz w momencie wydania sprzętu. Taki zapis widnieje w regulaminie sprzedaży urządzeń na raty. Ogólnie jeśli ktoś przestanie płacić za taki telefon to Orange nakłada blokadę IMEI. Wtedy urządzenie nie odnajduje sieci.

 

________________
* Wpis poddałem edycji – moderator Michał


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18406
  • 52633
  • 708

Ile wyniesie kaucja w Orange za zakupienie iPhone 14 Pro Max 256 GB? Kiedy jest zwracana?

@abcdefgh dostaniesz fakturę na zakup telefonu za całą kwotę. W regulaminie jest zapis, że do czasu spłat rat, właścicielem telefonu jest Orange. Po spłaceniu ostatniej raty lub wszystkich pozostałych rat, prawa własności z automatu przechodzą na kupującego.