Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

jak przeniesc numery do orange


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 9
  • 0

jak przeniesc numery do orange

zawarłąm um na przeniesienie 2 nr z telefonem ZA TYDZIEN NA URODZINY DZIECKA!!!!
, po kilku dniach dzwonię na sprzedaz internetową kiedy nadejdą a bardzo miły pan powiadomił mnie ze um jest anulowana, nie ma przyczyny. moze zawrzec ze mną umowę bo widzi mnie juz w innym systemie (niz pierwotnie zawierajac um) i sprawdzic mnie stweirdzajac ze pewnie w BIK ma zadłuzenie.
no i weryfikacja negatywna - SZOK przeciez nie mam zadnego zadłuzenia , kupiłam raport płatny w BIK i jestem w gronie 20% najlepszych klientów , dzwonie ponownie na sprzedaz internetową a kolejny pan nie moze nic zrobic bo ma w tle umowę której nie zawarłam przed chwilą przez BIK.
proponuje biuro obłsugi klienta a tam pani mowi ze tez nie moze nic zrobic bo pewnie mam bład w danych i to muszę isc do salonu!!!!!!!!!
wiec pytam w ktorym w moim miescie mają telefony ktore potrzebuję A Pani ze ona nie ma takich informacji i bardzo przeprasza ze tak zostałąm obłuzona ale muszę pochodzić po salonach i w ktoryms znalezx oba tel i byc moze poprawic dane
A na koniec dodam że wyszłam z orange po 15 latach do innej sieci i o dziwo dzięki temu tak mi się nie udało wrócić ponownie
wiec jak przeniesc numery do orange?

________________
* Zakryto dane prywatne + przeniesiono z działu Abonament – moderator Kinga

7 ODPOW. 7

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

jak przeniesc numery do orange

@izalev może być błąd w systemie np przy wpisywaniu danych, ale ważna jest też wiarygodność klienta. Jeśli np dokupujesz telefony, bierzesz, usługi, a nie masz historii jako klient, mogą odmówić współpracy. Warto jednak udać się do salonu i wyjaśnić powody negatywnej decyzji... 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5370
  • 21520
  • 173

jak przeniesc numery do orange


@izalevnapisał(-a)

...

 to muszę isc do salonu!!!!!!!!!
...
wiec jak przeniesc numery do orange?

 


Sama sobie odpowiedziałaś i to jeszcze jeszcze zanim zadałaś pytanie.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

jak przeniesc numery do orange

@izalev problemy z przeniesieniem mogą być spowodowane brakiem historii w Orange. Jeśli nie ma żadnego abonamentu, a nowo zawierane umowy abonamentowe są z drogimi urządzeniami, Orange odrzuca takie umowy łącznie z przeniesieniem numeru.

Można samemu spróbować ponownie złożyć wniosek o przeniesienie numerów do oferty na kartę przez www:

https://www.orange.pl/portal/commerce/wizard_b2c?_requestid=4830332

lub na abonament, jeden z numerów z tańszym telefonem lub bez. Drugi numer ponowić przeniesienie za jakiś czas. Może już będzie możliwość z droższym urządzeniem.

Niestety takie sytuacje czasami występują w przypadku nowych klientów.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 9
  • 0

jak przeniesc numery do orange

ahh tak dzieki za podpowiedz: usługi telko tylko twarza w twarz ! widac stoisz murem za słowami konsultanta które przytoczyłam

tak trzymać! 

pochodzę kilkanascie godz  po salonach zobaczę gdzie oba telefony się znajdują i z wdzięcznością uaktualnię 15 letnią historię poprawiając dane ktore są bez zmian vs wczesniej wysyłane faktury i zawrę umowę 

________________
* Scalenie wpisów – moderator Kinga

Anonim

Nie dotyczy

jak przeniesc numery do orange

Ja osobiście wolę zawierać umowę zdalnie. Wiem, że salony cieszą się lepszą opinią, ale już słyszałam o odrzuconych reklamacjach zawartych w salonie. Coś w stylu podpisując umowę zgadzasz się z jej warunkami i teraz spadaj na drzewo. Więc zawsze trzeba być ostrożnym i uważnie wszystko czytać. 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 9
  • 0

jak przeniesc numery do orange

historię mam 15 letnią dlatego własnie moje dane o dziwo sąteraz inne niz poprzednio, chyba pesel zmieniłam 🙂

rozwiązanie z kartą to w kiosku ruchu mozna zastosować a nie w sieci która pretenduje do liderowania

widac moj telefon obecny jest wiecej warty niz nowy, a napewno łatwiej w sieciówce przyjdzie mi kupić kolejny.

a infolinie nie zgłoszą błedu technicznego z moimi danymi bo wszystko jest u nich ok a nie wiedzą co nie!


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5370
  • 21520
  • 173

jak przeniesc numery do orange


@izalevnapisał(-a)

ahh tak dzieki za podpowiedz: usługi telko tylko twarza w twarz ! widac stoisz murem za słowami konsultanta które przytoczyłam

tak trzymać! 

pochodzę kilkanascie godz  po salonach zobaczę gdzie oba telefony się znajdują i z wdzięcznością uaktualnię 15 letnią historię poprawiając dane ktore są bez zmian vs wczesniej wysyłane faktury i zawrę umowę 

________________
* Scalenie wpisów – moderator Kinga


Przepraszam, czy zwracasz się do mnie? Nie miałem zamiaru Cię urazić. Po prostu, IMHO, trzeba być pragmatycznym. Na tym forum możesz wylać swoje żale ale nikt nie ma tu mocy sprawczej by Ci realnie pomóc, jedyne co możemy zrobić to doradzić - co właśnie zrobiłem. Tobie nie podoba się moja rada, mnie nie podoba się Twój ton i Twoje insynuacje - cóż takie życie. 🙂