Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiana numeru telefonu - warianty

ROZWIĄZANE

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 37
  • 0

Zmiana numeru telefonu - warianty

Forumowicze, 

 

Czy ktoś może wie, czy w Orange można otrzymać numer zaczynający się od "50X"? W usłudze "zmień numer" sugerowane są numery rozpoczynające się od "57X" i wygląda na to, że przy wybraniu kryterium z "50X" nie jest ono brane pod uwagę.

 

Z góry dziękuję za pomoc! ☺️

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3218
  • 7478
  • 136

Zmiana numeru telefonu - warianty

@Lejdi_Di  na pewno za jakiś czas się pojawią. Bardzo często zmienia się pula do zmiany. Prawdopodobnie w sekcji Złote Numery (*660*#) może być 50... Zaraz pobawię się usług.

 

Edit: 

Tak sprawdziłem *660*# Zmien numer - Złoty numer - wyszukaj. Wbij np 08 i daj wyszukaj.

 

Numery zaczynają się na 51.. lub poszukiwane 50...

🙂 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

12 ODPOW. 12

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18436
  • 52710
  • 710

Zmiana numeru telefonu - warianty

@Lejdi_Di najczęściej to są losowe numery, a wybranie np: 50X sugeruje tylko pewną kombinacje. Najlepiej przejść po sklepach, salonach, kioskach i wybrać sobie starter z numerem, który będzie najbardziej odpowiadał.

Obecnie nawet we FLEX bardzo trudno jest znaleźć numer zaczynający się od 50X

 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3218
  • 7478
  • 136

Zmiana numeru telefonu - warianty

@Lejdi_Di  na pewno za jakiś czas się pojawią. Bardzo często zmienia się pula do zmiany. Prawdopodobnie w sekcji Złote Numery (*660*#) może być 50... Zaraz pobawię się usług.

 

Edit: 

Tak sprawdziłem *660*# Zmien numer - Złoty numer - wyszukaj. Wbij np 08 i daj wyszukaj.

 

Numery zaczynają się na 51.. lub poszukiwane 50...

🙂 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 37
  • 0

Zmiana numeru telefonu - warianty

Dziękuję za odpowiedź @ketrasaArtur ☺️

Orange Flex wybrałam losowo, bo nie widziałam do czego to zaklasyfikować.

 

Dając szerszy obraz sytuacji, dodam czemu w ogóle o to pytam. 

 

Jakiś czas temu przegapiłam termin ważności "konto ważne rok" i tym samym straciłam numer - gdy się pod niego dzwoniło, słychać było komunikat, że wybrany numer nie istnieje, norma. 

Natomiast ostatnio zadzwoniłam pod tenże numer i komunikat jest inny, głos oznajmia, że połączenie z wybranym numerem jest obecnie zablokowane - czy to znaczy, że numer wrócił do obiegu?

 

Zastanawiam się, czy jest szansa choćby okrężną drogą wrócić do tamtego numeru.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12998
  • 53386
  • 620

Zmiana numeru telefonu - warianty

@Lejdi_Di  taki myk może zrobić lub chociaż sprawdzić konsultant w salonie. 

Obawiam się, że jeśli jednak numer już jest przypisany do nowej karty SIM nic nie zrobisz ..jeśli dalej jest w kwarantannie to szanse są 


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 441
  • 3769
  • 19

Zmiana numeru telefonu - warianty

@agat13 jak numer byl we  Flex to ogólnie konsulat w salonie nic z tym nie zrobi. Jedyna obsługa Flex to przez czat. 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 37
  • 0

Zmiana numeru telefonu - warianty

Brzmi obiecująco, dziękuję @Ron 🏆☺️


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 37
  • 0

Zmiana numeru telefonu - warianty

Dziękuję wszystkim za zaangażowanie w mój post ☺️.

 

Pozdrawiam i życzę udanego sylwestra!😁

 

Do zobaczenia w następnych postach 🤓🟧


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3218
  • 7478
  • 136

Zmiana numeru telefonu - warianty

@Lejdi_Di , @Usługę Zmiana Numeru za pomocą kodu *660*# w ofercie na kartę testuję średnio raz w miesiącu. Prefiksy 50... są dostępne, ale na tą chwilę w Złotych numerach. Koszt 50,00 zł

 

Pozdrawiam🙂

 

Pokaż szczegóły
Serwis wyszuka numery telefonu z wpisanymi przez Abonenta cyframi.
Abonent może przejrzeć do 200 numerów telefonu w ciągu 2 godzin od momentu uruchomienia Serwisu. Numery telefonu wyświetlone Abonentowi są zarezerwowane dla niego do czasu zaakceptowania nowego numeru lub wyjścia z Serwisu z zachowaniem dotychczasowego numeru telefonu. W przypadku braku dokonania wyboru przez Abonenta w czasie wskazanym powyżej rezerwacja numerów telefonu zostaje anulowana i mogą one zostać przydzielone innym Abonentom. Wybrany nowy numer telefonu zostanie potwierdzony Abonentowi poprzez wiadomość SMS.

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 441
  • 3769
  • 19

Zmiana numeru telefonu - warianty

@Ron z tego co rozumiem tu chodzi o numer we Flex.