Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

W oczekiwaniu na światłowód...

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 245
  • 377
  • 1

W oczekiwaniu na światłowód...

???

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

W oczekiwaniu na światłowód...


@Macrolonapisał(-a)

Mógłby wziąść na znajomych ale dziecko ma 13 lat to sie nadaje?

A jaka by byla znizka?


Jeśli znajomi nie korzystali z Orange Flex, to dowolny plan jest po 1 zł przez 2 miesiące. Można wybrać najdroższy 100GB za standardowe 80 zł. Masz 100GB za 1 zł x2miesiące. Potem tylko trzeba pamiętać by wyłączyć przed końcem drugiego miesiąca.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 245
  • 377
  • 1

W oczekiwaniu na światłowód...

Świetna oferta od Orange!

Witam chciałbym tutaj napisać opinię na temat internetu na który zdecydowałem się w oczekiwaniu na światłowód. Otóż wybrałem zestaw którego nie widziałem na stronie Orange ale w salonie mi takie zaproponowano. A chodzi o internet LTE 4G z routerem Huawei 4G Router 3 Prime który naprawdę robi robotę (z tego co wiem posiada LTE kat.19 i ma 4 wzmocniane dodatkowo anteny i to przez to jest taka wysoka prędkość). Powiem tak. Jak dotychczas męczyłem się z internetem który miał maks 15 mb/s pobierania z czego to cudeńko na mojej wsi gdzie mam daleko do nadajnika a po drodze drzewa oraz pagórek wynosi ponad 100mb/s ! Naprawdę każdemu polecam to rozwiązanie! Mały Ping duża prędkość pobierania nawet w najgorszych warunkach ale jest jeden mankament. U mnie problem występuje w prędkości wysyłania (od 5 do 10 mb/s). Ale wynagradza to szybkość pobierania także biorę to z przymróżeniem oka. Ogólnie polecam i zachęcam do zakupu jeśli nie macie dostępu do światłowodu. Koszt to około 80 zł miesięcznie. Ps: Można później zmienić taką umowę/ofertę na światłowód także nie ma z tym najmniejszego problemu.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

W oczekiwaniu na światłowód...

@Macrolo A ma toto wejście na antenę zewnętrzną?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 245
  • 377
  • 1

W oczekiwaniu na światłowód...

Tak, ale myślę, że sam router ma już porządne anteny itp.