Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Trzy usługi

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 14
  • 0

Trzy usługi

Witam Mam obecnie telefon stacjonarny i internet. W związku z tym, że skonczyła się umowa miły pan zadzwonił z ofertą i wstępnie umówiliśmy się na to, że dołożę do tego jeszcze abonament komórkowy za złotówke. Niestety w umówionym terminie zadzwoniła pani, która nic nie wiedziała i powiedział, że nie da się mieć tych trzech usług a tylko cztery. Nie potrzebuje telewizji ponieważ nie mam tv, to powiedziała, że dekoder mogę zostawić w szafie. Niestety nie zapamiętałem nazwiska osoby z którą wcześniej rozmawiałem. Ma ktoś może tylko trzy usługi? Da się tak czy trzeba mieć dekoder w szafie( wzięcie dekodera nie zwiększa kwoty opłat) pozdrawiam
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Trzy usługi

Są różne oferty, w ramach promowanego pakietu Orange Love (89zł) często wychodzi taniej niż brać telefon+internet+komórka mimo, że w pakiecie jest tv.
Sugerowałbym kontakt z infolinią http://orange.pl/kontakt - tam można sprawdzić czy były zamówienia. Być może dzwoniono do Ciebie z działu "wychodzącego" - wtedy zamówienia mogą być wprowadzone po kilku dniach.
Ew. napisz ile obecnie płacisz (porozbijaj opłaty na składowe) i co Cię interesuje - to może coś podpowiemy.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

11 ODPOW. 11

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Trzy usługi

Są różne oferty, w ramach promowanego pakietu Orange Love (89zł) często wychodzi taniej niż brać telefon+internet+komórka mimo, że w pakiecie jest tv.
Sugerowałbym kontakt z infolinią http://orange.pl/kontakt - tam można sprawdzić czy były zamówienia. Być może dzwoniono do Ciebie z działu "wychodzącego" - wtedy zamówienia mogą być wprowadzone po kilku dniach.
Ew. napisz ile obecnie płacisz (porozbijaj opłaty na składowe) i co Cię interesuje - to może coś podpowiemy.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 14
  • 0

Trzy usługi

Dzięki za szybka odpowieź:-). Płacę 89 pln miesięcznie za internet 10 mb i telefon domowy. Pan zaproponował mi te same opłaty za 80 mb internet, telefon domowy bez ograniczeń, telewizje i komórkę, również bez ograniczeń. Powiedziałem mu, że nie chce komórki ani telewizji to wtedy umówiliśmy się wstępnie, że zostaje jak jest czyli telefon domowy i internet za 89 pln z tym, że prędkość będzie zwiększona do 80 mb.( We wcześniejszym poście źle to opisałem). Dopiero poźniej doszedłem do wniosku, że jak za 1 pln to komórka również się przyda. Jednak pani z infolini powiedziała, ze tak się nie da i musze mieć tv. 

 

pozdrawiam


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Trzy usługi

A jaki masz abonament na tel. domowym?

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 14
  • 0

Trzy usługi

Internet plus telefon 49 brutto


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Trzy usługi

No to samej komórki za 1 zł chyba się nie da. Cały pakiet Orange Love zostaje.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 14
  • 0

Trzy usługi

Czyli dekoder do szafy;-) Dzięki za porady.

 

pozdrawiam


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Trzy usługi

I zwróć uwagę na jeden szczegół: telefon stacjonarny w pakiecie jest telefonią internetową (voip), a nie analogiem.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 14
  • 0

Trzy usługi

To wiem ale ma to jakieś znacznie?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Trzy usługi

Jeśli nie korzystasz z faksu, alarmu itp, to nie.