Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Tel. stacjonarny


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Tel. stacjonarny

Witam.

MOja mama posiada usługę tel. stacjonarnego u operatora Novum. Umowa kończy jej się w połowie stycznia 2017r. Chciałaby sie przenieść z numerem do Orange.

Czy istnieje opcja aby konsultant/doradca przyjechał do domu  celem zawarcia umowy?

 

I drugie pytanie:

Posiada Ona także tel. na kartę w Orange. Czy są jakieś ciekawe wspólne abonamenty dla takich dwóch usług?

6 ODPOW. 6
Anonim

Nie dotyczy

Tel. stacjonarny

Niech mama już teraz złoży wymówienie w tej firmie. Owszem jest możliwość złożenia zamówienia przez infolinię czy przez Internet i podpisania umowy w domu. Co do ofert łączonych z prepaid...... Nie ma takich. Jedyne co to za to że posiadasz Tel stacjonarny możesz dostać co miesiąc 5 zł na konto telefonu na kartę. Chyba ze mama zdecyduje się na abonament, wówczas może liczyć na różne promocje.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Tel. stacjonarny

Nie 🙂 niech Twoja mama nie składa wypowiedzenia w Novum, numer może nie wrócić do Orange.

Trzeba pójść do salonu (najlepiej firmowego, ale w partnerskim też powinno się udać).

Niestety przez infolinię nie przeniesiesz numer stacjonarnego od operatora alternatywnego.

Ew. jeśli to mus w domu, to może znajdziesz jakiegoś lokalnego przedstawiciela handlowego? ew. podejść do lokalnego salonu i podpytaj czy nie mają namiarów do kogoś.

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Tel. stacjonarny

@wernicjusz  -  złóż zlecenie w Orange na przeniesienie numeru , w żadnym wypadku nie wypowiadaj w Novum bo będą problemy proceduralne! 

  Przejdź się do salonu Orange, przedstaw sytuację, może kogoś podeślą albo powiedzą jak wypełnić pełnomocnictwo.

 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Tel. stacjonarny

Właśnie dlatego najpierw wolę zasięgnąć języka co by później sie nie wqurw..ać.

Wporządku. Czyli jednak będę musiał sie z Mamą udać do salonu. Co do prepaidu to nie jest to taka sztywna opcja. Zastanawiałem się nad czymś takim jak abonament wspólny. Tylko czy można podpiąć pod takie rozwiązanie stacjonarny i powiedzmy jakiś abonament?

Anonim

Nie dotyczy

Tel. stacjonarny

Może i dobrze radzicie Panowie, moja babcia swojego czasu była w tej sieci i...........były tak duże problemy z przeniesieniem numeru do Orange że...twało to prawie 2 miesiące. @wernicjusz  a zależy Ci na tym by utrzymac ten numer, czy możesz dostać inny numer, z nowej puli od Orange?? Ma to dla Ciebie jakieś znaczenie??

Anonim

Nie dotyczy

Tel. stacjonarny

ps. wiem że napisałeś że chciałbyć przenieść dany numer.......bo gdybyś napotkał na problemy takie jakie przechodziła moja babcia to.....lepiej byłoby tam wypowiedzieć umowę i nastęnie złożyć nowe zamówienie w Orange. Piszę na przykładzie własnych doświadczeń. Ale może teraz jest inaczej, ta sytuacja byłą parę lat temu, więc.......może teraz jest trochę inaczej.