Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Specjalna oferta na światłowód.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Specjalna oferta na światłowód.

Na tym forum oficjalnie pomocy nie ma, ale może ktoś Ci pomoże. Ale to rzadkie. Poza tym promocje ustalane są w konfiguratorze i dużego pola manewru jeśli chodzi o cenę pracownicy nie mają.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 13
  • 0

Specjalna oferta na światłowód.

Nie mam do nikogo pretensji. Po prostu byłem ciekawy. A jak już pisałem wcześniej, podobne forum miało UPC. I tam udzielali się pracownicy. Czasami dało się coś załatwić. Np. inny modem czy dekoder, nawet jak w procedurze nie dało się.... Mi wymienili router, który teoretycznie się należał, ale od łącza 1 Gigabit. W trakcie umowy, też można było załatwić zamianę dekodera na kartę CI+. A i pomagali przy przedłużeniu umowy i wyciągali specjalne oferty spod lady. Myślałem, że tu jest podobnie.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 13
  • 0

Specjalna oferta na światłowód.

Problemu dużego nie mam. Zdecyduje się na Netię. Mają co prawda niższy upload. Ale te 100 megabitów mi wystarczy przy laczu 1 gigabit. A cena... średnio wychodzi abonament 80 zł a nie 120. Jeszcze nad 100 zł bym się zastanawiał nad pakietem z TV. 

 

Orange weszło na blokowiska, gdzie każdy ma po kilku operatorów do wyboru... Musi walczyć o klienta, bo nie tylko oni mają światłowody. A i większości ludzi starczy kablówka. Jak nie potrzebujesz dużego uploadu... To nie widać dużej różnicy pomiędzy FTTH a DOCIS. Troszkę mniejszy ping a i to nie zawsze, bo zaznaczenie mają też trasy, jak idą pakiety. A ORANGE ma te trasy takie se....


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Specjalna oferta na światłowód.

W UPC nie wszędzie też jest idealnie. Poczytaj ich fanpage.

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Specjalna oferta na światłowód.

@sebagit007  tu na forum też po części moderatorami są osoby pracujące w Orange, lecz nie jest to taki typ forum jaki opisałeś na przykładzie UPC, to moderatorzy dbają o porządek na NO, przestrzeganie regulaminu i ogólnie przyjętej netykiety, co prawda mogą doradzać i służyć pomocą ale jak wspomniał kolega @Piotrekk85  nie jest to oficjalne forum pomocowe.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 13
  • 0

Specjalna oferta na światłowód.

Oczywiście, że nie jest. Dlatego chcę zmienić operatora. Mają kijowy sprzęt ich Conectbox to padaka... Ale na szczęście udało się zmienic na Gigacinectbix. Jest to znacznie lepszy router, tylko dawany do łącza 1 gigabit. Upload mają niski, ze względu na technologię DOCIS. Ale dla większości użytkowników ich internet jest wystarczający. A TV lepsza niż w Orange. Do tego walczą oferta. Dają full pakiet poza kanałami zoologicznymi i internet gigabit za 120 zł.   Jakbym nie potrzebował większego uploadu to oferta jest świetna.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5370
  • 21520
  • 173

Specjalna oferta na światłowód.

@sebagit007: nic się nie stało. No ale z tego gdzie jest odnośnik jeszcze nie wynika co jest w środku. Kiedyś się zasugerowałem napisem na płocie i drzazgę sobie wbiłem... Ale serio - zasady są jasno opisane i dyskusje na wszelkie tematy są mile widziane, moderatorzy faktycznie są od operatora i dużo da się tu załatwić. Ale zwracanie się "do forum" z pretensjami o politykę operatora nie rokuje. Mozna założyć pomysł, można spytać o ceny ale nie w drugiej osobie - tak żeby było jasne kto jest adresatem żalów i pretensji.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 13
  • 0

Specjalna oferta na światłowód.

Naprawdę nie mam do nikogo pretensji. Operator chce zarobić, ja chcę wydać jak najmniej za najlepszą dla mnie ofertę. Tak działa wolny rynek o ile jest konkurencją. U mnie jest... I po nazwach sieci WI-FI widać jaki operator dominuje w okolicy. I nie jest to Orange. W eterze w okolicy widać tylko kilka sieci z podpisem Funbox 2 lub Funbox 3... Reszta to głównie UPC i trochę Netia. Multimedia i Vectra... To taki sam folklor jak Orange.  

 

Nikt nikogo nie zmusza..... Sieć może stać pusta i hulać po niej wiatr... Albo można dostosować cenę do warunków jakie panują w danej lokalizacji i zarobić... Mniej, ale zarobić, bo alternatywą jest brak przychodu.