Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Specjalna oferta na światłowód.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 13
  • 0

Specjalna oferta na światłowód.

Witam serdecznie, mam zapytanie czym kierujcie się udostępniając w jednej lokalizacji specjalne oferty a w innych już nie. Mieszkam w Lublinie na mojej ulicy jest poza Orange FTTH, Netia ze swoim światłowodem (GPON) i dwie kablówki Vectra i UPC. Na ulicy obok operatorzy są tacy sami a oferta jest całkiem inna.

 

Moja babcia gdyby chciała łącze 1 gigabit z TV pakiet optymalny zapłaciła by 99.99 zł, ja za taki sam pakiet zapłaciłbym 119,99 zł. Na ofertę nie ma wpływu oferta konkurencji, bo dostępni operatorzy są tacy sami,

17 ODPOW. 17

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Specjalna oferta na światłowód.

A do bloki czy domki jednorodzinne? 20 zł sugeruje, że to dopłata za domek jednorodzinny.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 13
  • 0

Specjalna oferta na światłowód.

Nie to bloki, duże osiedle w Lublinie. U mnie jest taka sama oferta jak na stronie orange.pl, ale na ulicy obok jest cena niższa o 20 zł. Pewnie oferta pod adres, gdzie jest duża konkurencja.

 

orange-wybierak.jpg

 

Z resztą u mnie wszyscy operatorzy mają specjalne promocje, Np. UPC oferuje u mnie umowa na rok Internet 1 gigabit, pakiet 180 kanałów TV za 119.99 zł To jest oferta ogólna u mnie do tej umowy dodają na  całą umowę HBO iHBO Go, Canal+ Prestige i Eleven Sport. Wszystko na całą umowę, czyli 12 miesięcy. Netia daje 4 czasami 6 miesięcy bez opłat,zależy od miesiąca i promocji później 99.99 zł za łącze 1 gigabit i pakiet ok 100 kanałów TV, umowa na dwa lata. Tak to już jest jak jest duża konkurencja 🙂 Trzeba walczyć o klienta a nie jeszcze dowalać jakieś śmieszne opłat za utrzymanie łącza.

 

____________

* Poprawiono czytelność wpisu, ukryto niektóre fragmenty zgodnie z Netykietą - Wiktor


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Specjalna oferta na światłowód.

Orange przy świetle nie stosuje opłat za utrzymanie łącza.

Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2052
  • 7536
  • 28

Specjalna oferta na światłowód.

Ja bym powiedział, że stosuje, tylko zróżnicowane i inaczej je nazywa.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21543
  • 173

Specjalna oferta na światłowód.

@sebagit007: ale przepraszam, kogo pytasz? Zdajesz sobie sprawę że na tym forum to w zasadzie tylko użytkowników spotkasz, nie jest to oficjalny support operatora tylko bardziej forum "samopomocowe". Pytania typu "czym kierujecie się" trafiają w najlepszym razie na ziemię ubitą...


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2052
  • 7536
  • 28

Specjalna oferta na światłowód.

Jak sami konsultanci BOK traktują forum jako drugą linię wsparcia, to i taki styl pisania.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Specjalna oferta na światłowód.

@sebagit007  tak jak wyżej napisał @Piotrekk85  Orange nie pobiera opłaty utrzymaniowej za łącze, które znajduje się bloku, skoro masz lepsze oferty u konkurencji to wybierz tą która najbardziej Ci odpowiada. Napisałeś tu z hortensjami jakby forum ustalało ceny za pakiety, tutaj staramy się pomagać sobie wzajemnie i jesteśmy w większości klientami Orange (powtarzam klientami nie pracownikami operatora).

Nie tu powinieneś kierować swoje żale na cenniki, nie ten adres.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Specjalna oferta na światłowód.

Warto pogrzebać w archiwum forum, że były głosy przeciwne. Część ludzi domagała się zróżnicowania oferty. Więc nie można zadowolić wszystkich.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 13
  • 0

Specjalna oferta na światłowód.

Odnośnik do forum jest na oficjalnej stronie Orange. Kiedyś podobne forum miało UPC i tam moderatorami byli pracownicy UPC.  Można było wiele spraw załatwić poprzez nich. Czasami coś, co nie mieściło się w procedurach firmy. Np. do prędkości internetu dawali określony router. Ale mi wymienili na inny, który był tylko do łącza 1 gigabit. Na infolinii nie było można a na forum. Jakoś się dało, dlatego tym się zasugerowałem.