Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Słabe promocje


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 38
  • 0

Słabe promocje

Dlaczego Orange promuje tylko klientów Orange Flex? Mam kilka usług w Orange dla firm i na kilku skończyły mi się umowy i potrzebuje dodatkowego numeru telefonu i od miesiąca czekam na jakąkolwiek promocję gdzie telefon nie będzie droższy niz w pierwszym lepszym sklepie RTV i niestety jest tragedia, A w Orange Flex gdzie klient może zrezygnować nawet po miesiącu co chwilę telefony w super cenach. Dlaczego nie doceniacie stałych klientów, którzy maja umowy na 24 miesiące i są z wami po kilka lat? Trochę chorą politykę macie. Super promocja dla przedłużającego umowę - miesiąc abonamentu gratis i telefon droższy niż gdziekolwiek indziej. Chyba trzeba sprawdzić czy w innych sieciach też tak traktują klientów. Pozdrawiam 

7 ODPOW. 7

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2057
  • 11607
  • 52

Słabe promocje

Są promocję dla klientów z abonamentem, wystarczy śledzić forum Nasz Orange, nie jest tak źle 😎


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12957
  • 53217
  • 617

Słabe promocje

@remiidrombo  Szczerze? Myślę, że warto sprawdzić samemu...mówią, że wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma...


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Słabe promocje

@remiidrombo jest również oferta FLEX dla firm. Możesz jeden z numerów przenieść do FLEX dla firm i realizować zakupy we FLEX-ie z fakturą na firmę.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7466
  • 136

Słabe promocje

@remiidrombo , to chyba nie dziwne, że FLEX jest lepszą ofertą, ale należy obsługiwać aplikację, przeniesienia dokonać samodzielnie i także samodzielnie zarządzać numerami.

Cała reszta ofert w tym dla firm możesz podejść do salonu, możesz dzwonić na infolinię itd.

Flex jest dla osób samodzielnych, gdzie operator nie musi utrzymywać całej rzeszy ludzi i salonów. 

 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 38
  • 0

Słabe promocje


@Ronnapisał(-a)

@remiidrombo , to chyba nie dziwne, że FLEX jest lepszą ofertą, ale należy obsługiwać aplikację, przeniesienia dokonać samodzielnie i także samodzielnie zarządzać numerami.

Cała reszta ofert w tym dla firm możesz podejść do salonu, możesz dzwonić na infolinię itd.

Flex jest dla osób samodzielnych, gdzie operator nie musi utrzymywać całej rzeszy ludzi i salonów. 

 


To dlaczego działa tylko dla firm jednoosobowych? Ja wszystko załatwiam online i w salonie bylem ostatnio moze z 5 lat temu. Są oferty dla firm promowane dla zakupów on-line ale nie są za dobre wręcz tragiczne. Teraz jest promka walentynkowa na dwa urządzenia i suma sumara za dwa trzeba zapłacić wiecej niz w innych sklepach, we flexie będzie Samsung s22 za 2750 a dla firm super promocja 3560. Mała różnica. Pozdrawiam 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 38
  • 0

Słabe promocje

W regulaminie jest napisane ze Flex jest dla firm jednoosobowych czy jak moja firma jest spółką to nie będzie problemu? Pozdrawiam 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2057
  • 11607
  • 52

Słabe promocje


@remiidrombonapisał(-a)

W regulaminie jest napisane ze Flex jest dla firm jednoosobowych czy jak moja firma jest spółką to nie będzie problemu? Pozdrawiam 


Jak to spółka, to macie chyba opiekuna Orange, on może załatwić telefony z dużym upustem, nie trzeba szukać promocji w sklepie Orange 😎

FLEX nie jest dla was, tak jak wcześniej napisano.