Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Raty 0%

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Raty 0%

Witam, dowiedziałem się ze w Orange są raty 0% I nie jest sprawdzana zdolność kredytowa, czy oznacza że wystarczy dowód tylko? 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Raty 0%

@Xd4224jeżeli posiadasz już ofertę na abonament to wystarczy dowód osobisty. Jeżeli nie, to oprócz dowodu jakiś warunek dostępu tj. rachunek za media, zaświadczenie z banku o stałych wpływach na konto lub zaświadczenie o zatrudnieniu na czas dłuższy niż udzielenie rat.

 

I tak precyzując dane potencjalnego Klienta są weryfikowane w BIK i BIG oraz czy nie ma zadłużenia u innych operatorów telekomunikacyjnych.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Raty 0%

Jeżeli chodzi o sprzęt z abonamentem, owszem, z tego co wiem tak jest, ale możesz zostać poproszony o np ostatni rachunek za prąd lub gaz celem sprawdzenia wypłacalności... kilka lat temu tak miałem...


Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Raty 0%

@Xd4224jeżeli posiadasz już ofertę na abonament to wystarczy dowód osobisty. Jeżeli nie, to oprócz dowodu jakiś warunek dostępu tj. rachunek za media, zaświadczenie z banku o stałych wpływach na konto lub zaświadczenie o zatrudnieniu na czas dłuższy niż udzielenie rat.

 

I tak precyzując dane potencjalnego Klienta są weryfikowane w BIK i BIG oraz czy nie ma zadłużenia u innych operatorów telekomunikacyjnych.